II Konferencja Samorządowców i Zarządzających Szkołami

Zapraszamy Państwa na II Konferencja Samorządowców i Zarządzających Szkołami, która odbędzie się 14 i 15 września 2017 w Centrum Studiów Inżynierskich w Chełmie.

Organizatorem spotkania są EduFakty oraz „Uczę Nowocześnie”. Ramowy program konferencji zakłada m.in. wystąpienia przedstawicieli Ministerstwa Cyfryzacji oraz nauczycieli zajmujących się innowacyjnymi technologiami w szkolnictwie.

Ramowy program konferencji do ściągnięcia tutaj (kliknij). Przedstawiciele Learnetic wystąpią z następującymi tematami:

  1. Nowoczesna szkoła vs realia – za co nie warto przepłacać
  2. Usprawnienie i uatrakcyjnienie procesu kształcenia przy pomocy bezpłatnych rozwiązań edukacyjnych

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane – w szczególności zaś specjalistów ds. oświaty z samorządów oraz dyrektorów placówek oświatowych.

Udostępnij post

Inne

artykuły

EdTool wkracza do polskich szkół: Nowoczesne pracownie AI w 12 000 placówek

2026-06-30

Od schematów do sprawczości. Jak „Kompas Jutra” zmienia oblicze lekcji matematyki?

2026-05-26
Opinia o mTalent Terapia na co dzień: Małgorzata Hryniewicz-Czarnecka poleca program jako źródło wartościowych inspiracji i zadań.

„mTalent Terapia na co dzień to odpowiednio dobrane treści, przejrzysta organizacja całego materiału, która porządkuje i wzbogaca codzienny warsztat nowoczesnego terapeuty” – opinia Małgorzaty Hryniewicz -Czarneckiej

2026-08-17