Filmy instruktażowe Repetytorium

Zapraszamy do zapoznania się z Interaktywnym Repetytorium, czyli najwyższej jakości materiałami multimedialnymi do nauki takich przedmiotów jak m.in.: biologia, chemia, matematyka, fizyka, język polski, historia na etapie szkoły podstawowej i gimnazjum (dopasowane do nowej podstawy programowej 2017/18).

Materiały reagują na wiedzę użytkownika podpowiadając mu właściwe rozwiązania – dodatkowo dzięki umieszczeniu na platformie edukacyjnej mCourser.pl umożliwiają wgląd w rozbudowane statystyki. Z niniejszych filmów dowiesz się, w jaki sposób można wykorzystać Repetytorium podczas pracy z uczniami np. do organizacji lekcji wg modelu „odwróconej klasy„. Materiały reagują na wiedzę użytkownika podpowiadając mu właściwe rozwiązania – dodatkowo dzięki umieszczeniu na platformie edukacyjnej mCourser.pl umożliwiają wgląd w rozbudowane statystyki.

Cześć pierwsza filmu i druga do obejrzenia na naszym kanale YouTube.

Repetytorium to doskonała alternatywa dla korepetycji – BEZPŁATNA w bieżącym roku szkolnym, zawiera lekcje interaktywne do pracy samodzielnej (powtarzające i sprawdzające wiedzę) oraz grupowej.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Sosnowiec, 4.06, STEAM w przedszkolu. Kod do nowoczesnej edukacji

2024-05-21

Uwaga! MEN opublikowało zmiany we wniosku Aktywna Tablica 2024 [08.04]

2024-04-09

Propozycje interaktywnych zajęć na temat majowych świąt

2024-04-23