E-konferencja / 15.03.2021 Szkoły zawodowe


Zapraszamy do udziału w bezpłatnej e-konferencji edukacyjnej poświęconej w całości szkołom zawodowym. Podczas wydarzenia przyjrzymy się potrzebom, wyzwaniom, a także metodom, jakimi posługują się nauczyciele i uczniowie w codziennej pracy i nauce.

W trakcie swoich wystąpień zaproszeni prelegenci odpowiedzią na wszystkie nurtujące pytania, zaprezentują polecane praktyki, podzielą się swoim doświadczeniem oraz przedstawią, jak wygląda edukacja na odległość realizowana w ramach nauczania zawodowego.

Data wydarzenia: 15.03.2021, 16:30-18:30

Wstęp wolny!

Uczestnicy konferencji otrzymają zaświadczenia

Koniecznie podziel się informacją o tym wydarzeniu w swojej szkole! Pełny program i rejestracja dostępne na stronie https://www.zdalnelekcje.pl/konferencja/.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Program mTalent AAC Czytanie, rozumienie, komunikacja z tablicami komunikacyjnymi, piktogramami i symbolami do nauki czytania. W tle estetyczna grafika z zaproszeniem do testowania darmowej wersji demonstracyjnej.

Wersja demo mTalent AAC. Czytanie, rozumienie, komunikacja już dostępna! Przetestuj mTalent z symbolami PCS

2026-06-03
Mata STEAM z certyfikatem JakOOOści

Edukacyjna Mata STEAM otrzymała Certyfikat JakOOOŚci w projekcie LabOOOratorium

2026-03-23
Na grafice znajduje się zdjęcie Moniki Zielińskiej, która trzyma mikrofon oraz zdjęcie sali wykładowej podczas konferencji. Sala jest pełna ludzi, którzy słuchają wykładu. Tło grafiki jest granatowe. Dodatkowo na grafice po prawej stronie umieszczone są teksty informujące o cyklu konferencji na temat programu "Cyfrowy uczeń" i logotyp firmy Learnetic SA.

Ponad 720 dyrektorów, nauczycieli i terapeutów z całej Polski wzięło wzięło udział w spotkaniach przygotowujących do udziału w konkursie Cyfrowy Uczeń 2026! 

2026-05-08