Dzisiaj premiera Mapy Polecanych Gabinetów mTalent! Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy

Dzisiaj premiera Mapy Polecanych Gabinetów mTalent! Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy

Dzisiaj premiera Mapy Polecanych Gabinetów mTalent! Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy 1200 628 Sebastian Urbański

Wraz z rozwojem serii programów mTalent, kolejnymi nagrodami i coraz większym uznaniem ze strony terapeutów, nauczycieli i użytkowników, w twórcach kiełkował pomysł stworzenia przestrzeni ułatwiającej rodzicom i opiekunom znalezienie odpowiedniej i sprawdzonej placówki oraz specjalisty dla swoich dzieci. Tak właśnie powstała Mapa Polecanych Gabinetów mTalent.

To całkowicie bezpłatne narzędzie, które może być wykorzystywane w dwojaki sposób. Z perspektywy rodziców i opiekunów Mapa Polecanych Gabinetów mTalent stanowi wyszukiwarkę placówek z całej Polski, w których specjaliści wykorzystują zróżnicowane, sprawdzone metody i implementują do swojej pracy interaktywne materiały dydaktyczne. Dzięki weryfikacji przeprowadzonej przez twórców z ponad 30-letnim doświadczeniem, mogą być pewni, że powierzają swoje dziecko w ręce najlepszych specjalistów.

Natomiast z perspektywy terapeutów i nauczycieli jest to okazja, by dołączyć do wyjątkowego grona Polecanych Gabinetów mTalent i w ten sposób silnie zaznaczyć swoją pozycję na mapie specjalistycznych placówek.

Czym dokładnie jest Polecany Gabinet mTalent?

To miejsce, w którym specjaliści rozumieją sposób postrzegania współczesnego dziecka i znają potencjał interaktywnych materiałów dydaktycznych oraz urządzeń multimedialnych. Nie nadużywają ich, a odpowiedzialnie uzupełniają nimi przygotowany dla danego podopiecznego plan terapii. Zachęcają w ten sposób ucznia do pracy lub nagradzają za nią. To placówka, w której terapeuci wybrali mTalent – czyli najnowocześniejsze, wielokrotnie nagradzane, sprawdzone i stworzone przez specjalistów z ponad 30-letnim doświadczeniem programy, które skutecznie wspierają terapię i pozwalają na całkowitą indywidualizację przebiegu nauczania. 

Jak dołączyć do grona Polecanych Gabinetów mTalent?

Jeśli w swojej pracy używasz nowoczesnych programów wspierających terapię – w tym programów mTalent – i chcesz pokazać, że wykorzystujesz podczas zajęć nowoczesne narzędzia i materiały, to koniecznie skontaktuj się z nami. Po weryfikacji otrzymasz od nas certyfikat i komplet dodatkowych materiałów, dzięki którym wyróżnisz się na tle innych placówek, a Twoi nowi pacjenci z łatwością znajdą właśnie Twój gabinet!

Mapa Polecanych Gabinetów mTalent to darmowe narzędzie, które pomaga potrzebującym znaleźć najlepszego specjalistę, a także umożliwia wyróżnienie się w internecie placówkom, które wykorzystują w terapii nowoczesne rozwiązania. Odwiedź https://www.mtalent.pl/mapa/ i dowiedz się więcej.

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość