Dzisiaj premiera Mapy Polecanych Gabinetów mTalent! Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy

Wraz z rozwojem serii programów mTalent, kolejnymi nagrodami i coraz większym uznaniem ze strony terapeutów, nauczycieli i użytkowników, w twórcach kiełkował pomysł stworzenia przestrzeni ułatwiającej rodzicom i opiekunom znalezienie odpowiedniej i sprawdzonej placówki oraz specjalisty dla swoich dzieci. Tak właśnie powstała Mapa Polecanych Gabinetów mTalent.

To całkowicie bezpłatne narzędzie, które może być wykorzystywane w dwojaki sposób. Z perspektywy rodziców i opiekunów Mapa Polecanych Gabinetów mTalent stanowi wyszukiwarkę placówek z całej Polski, w których specjaliści wykorzystują zróżnicowane, sprawdzone metody i implementują do swojej pracy interaktywne materiały dydaktyczne. Dzięki weryfikacji przeprowadzonej przez twórców z ponad 30-letnim doświadczeniem, mogą być pewni, że powierzają swoje dziecko w ręce najlepszych specjalistów.

Natomiast z perspektywy terapeutów i nauczycieli jest to okazja, by dołączyć do wyjątkowego grona Polecanych Gabinetów mTalent i w ten sposób silnie zaznaczyć swoją pozycję na mapie specjalistycznych placówek.

Czym dokładnie jest Polecany Gabinet mTalent?

To miejsce, w którym specjaliści rozumieją sposób postrzegania współczesnego dziecka i znają potencjał interaktywnych materiałów dydaktycznych oraz urządzeń multimedialnych. Nie nadużywają ich, a odpowiedzialnie uzupełniają nimi przygotowany dla danego podopiecznego plan terapii. Zachęcają w ten sposób ucznia do pracy lub nagradzają za nią. To placówka, w której terapeuci wybrali mTalent – czyli najnowocześniejsze, wielokrotnie nagradzane, sprawdzone i stworzone przez specjalistów z ponad 30-letnim doświadczeniem programy, które skutecznie wspierają terapię i pozwalają na całkowitą indywidualizację przebiegu nauczania. 

Jak dołączyć do grona Polecanych Gabinetów mTalent?

Jeśli w swojej pracy używasz nowoczesnych programów wspierających terapię – w tym programów mTalent – i chcesz pokazać, że wykorzystujesz podczas zajęć nowoczesne narzędzia i materiały, to koniecznie skontaktuj się z nami. Po weryfikacji otrzymasz od nas certyfikat i komplet dodatkowych materiałów, dzięki którym wyróżnisz się na tle innych placówek, a Twoi nowi pacjenci z łatwością znajdą właśnie Twój gabinet!

Mapa Polecanych Gabinetów mTalent to darmowe narzędzie, które pomaga potrzebującym znaleźć najlepszego specjalistę, a także umożliwia wyróżnienie się w internecie placówkom, które wykorzystują w terapii nowoczesne rozwiązania. Odwiedź https://www.mtalent.pl/mapa/ i dowiedz się więcej.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Każdy uczy nas inaczej #4. Pedagog Michalina

Jak korzystać z technologii w terapii? (Każdy uczy nas inaczej #4. Pedagog Michalina)

2024-06-06

Toruń, 3-4.10, Kongres TIK w edukacji

2024-05-06

mTalent Wczesne wspomaganie rozwoju – nowy program dla najmłodszych

2024-04-04