Druga edycja konkursu „Wyrównywanie szans” wystartowała! Wygraj „Zajęcia logopedyczne” z serii mTalent

Druga edycja konkursu „Wyrównywanie szans” wystartowała! Wygraj „Zajęcia logopedyczne” z serii mTalent

Druga edycja konkursu „Wyrównywanie szans” wystartowała! Wygraj „Zajęcia logopedyczne” z serii mTalent 825 428 Jacek Świątek

„Wyrównywanie szans” #2 to druga edycja konkursu dla logopedów i terapeutów, w którym wygrać można ciekawe nagrody, w tym między innymi „Zajęcia logopedyczne” z serii mTalent o wartości 1590 zł.

Pierwsza edycja konkursu cieszyła się wielkim zainteresowaniem logopedów z całej Polski. Raz jeszcze dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i zapraszamy do udziału w jego kolejnej edycji. Pula nagród jest jeszcze większa, a zadanie konkursowe wciąż jest bardzo proste.

Tym razem polega ono na wypróbowaniu wersji demo pakietu „Zajęcia logopedyczne” z serii mTalent, a następnie przedstawieniu swojej lub swojego podopiecznego opinii i wrażeń z korzystania z tego programu. Forma odpowiedzi jest dowolna – jak zwykle liczymy na Waszą kreatywność i pomysłowość.

Główną nagrodą w konkursie jest pakiet „Zajęcia logopedyczne” z serii mTalent o wartości 1590 zł. Dodatkowo wygrać można również książki „Krótsze, dłuższe, lecz praktyczne. Wyliczanki logopedyczne” autorstwa Moniki Zielińskiej-Miętkiewicz, a także kubki logopedyczne z charakterystyką głosek.

 

 

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość