Białystok, 15.03, Edukacja włączająca w świecie różnorodności kulturowej. Wyzwania polskiej szkoły

Serdecznie zapraszamy na konferencję „Edukacja włączająca w świecie różnorodności kulturowej. Wyzwania polskiej szkoły” organizowaną przez CEN w Białymstoku 15 marca 2024r. Będzie ona poświęcona tematyce wielokulturowości i integracji uczniów z doświadczeniem migracji w polskich placówkach edukacyjnych.

Tematyka konferencji dotyczy aktualnych wyzwań edukacyjnych wielokulturowego świata, ze szczególnym uwzględnieniem roli edukacji międzykulturowej oraz integracji uczniów z doświadczeniem migracji. Podczas spotkania eksperci z różnych dziedzin przedstawią swoje spojrzenie na problematykę i podzielą się praktycznymi doświadczeniami.

Konferencja adresowana jest do nauczycieli, dyrektorów szkół, pedagogów, pracowników oświaty, badaczy, a także wszystkich zainteresowanych tematyką edukacji międzykulturowej i integracji migracyjnej w polskich placówkach edukacyjnych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!

Udostępnij post

Inne

artykuły

Zakupy na ostatnią chwilę? Pomagamy dokonać najlepszego wyboru

2025-12-01
dzien praw dziecka z mTalent-gotowy scenariusz zajec

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z mTalent! Prawo do edukacji (naprawdę) dostępnej [gotowy scenariusz zajęć]

2025-11-20
Konkurs grantowy dla poradni psychologiczno pedagogicznych

Nawet do 150 tys. zł dla Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w ramach konkursu grantowego Perspektywa 3P 

2025-10-27