Bezpłatny webinar – Multimedialne Pracownie Przedmiotowe wszystko, co na lekcje potrzebne masz tu gotowe!

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze, który odbędzie się już 8 listopada, o 17:30. Dowiedz się, jak uatrakcyjnić lekcje w szkole podstawowej i zainteresować swoich uczniów przedmiotami przyrodniczymi.

Wykorzystaj gotowe, opracowane przez specjalistów materiały interaktywne z serii MPP – które nie tylko skutecznie angażują uczniów, ale także rozwijają kompetencje związane z TIK. Dzięki MPP z łatwością zrealizujesz założenia podstawy programowej z przedmiotów przyrodniczych w szkole podstawowej, jak i priorytety polityki oświatowej państwa.

8 listopada, godzina 17:30

Wydarzenie poprowadzi niezawodny Jakub Sypniewski – wicedyrektor oraz nauczyciel przyrody i geografii w Szkole Podstawowej nr 83 „Łejery” w Poznaniu. Uczestniczki i uczestnicy spotkania dowiedzą się, jak prawidłowo i skutecznie wykorzystać technologie informacyjno-komunikacyjne w procesach edukacyjnych – zarówno pod względem metodyki nauczania, jak i doboru odpowiednich materiałów i narzędzi.

Webinar zostanie oparty na programach z serii Multimedialne Pracownie Przedmiotowe od gdańskiej firmy Learnetic, szczególnie na MPP: Biologia dla klas V-VIII szkoły podstawowej.

Koniecznie zaproś znajome nauczycielki i nauczycieli, dla których ten temat może być interesujący.

Link do rejestracji: https://bit.ly/webinar_mpp

Uwaga! Wszyscy uczestnicy webinaru otrzymają mailowo certyfikaty po wydarzeniu!

Udostępnij post

Inne

artykuły

Aktywna Tablica 2024

Przygotuj się do programu Aktywna Tablica 2024. Wybierz pomoce edukacyjne do szkoły podstawowej i ponadpodstawowej

2024-02-27

Gdańsk, 16.04, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2024-04-03

Jakie pomoce edukacyjne zamówić w ramach dofinansowania Aktywna Tablica 2024? [szkoła podstawowa]

2024-04-03