BEZPŁATNE REPETYTORIUM W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

BEZPŁATNE REPETYTORIUM W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

BEZPŁATNE REPETYTORIUM W ROKU SZKOLNYM 2017/2018 1311 538 Jacek Świątek

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy poinformować o uruchomieniu najlepszej jakości bezpłatnego, interaktywnego Repetytorium adresowanego do szkół podstawowych klas 4-6 oraz gimnazjów. Zostało ono zaprojektowane w formie elektronicznej przypominającej tradycyjny podręcznik. Jest to doskonałe narzędzie do nauki grupowej w szkole jak i indywidualnej w domu. 

Nasze repetytorium to również doskonała alternatywa dla tradycyjnych korepetycji oraz prowadzenia lekcji powtórzeniowych. Zawiera zbiór najważniejszych wiadomości z danej dziedziny oraz umożliwia uczniom powtórzenie, sprawdzenie i ugruntowanie wiedzy z przedmiotu, w zakresie wyznaczonym przez obowiązującą podstawę programową. Jest to połączenie nauki z zabawą, dzięki czemu uczniowie bardzo chętnie sięgają po nie w każdej wolnej chwili.

Wychodząc naprzeciw dzisiejszym wymaganiom i rozwijającej się technologii produkt ten dziecko może mieć zawsze przy sobie i w każdym momencie z niego skorzystać – na komputerze, tablecie czy też telefonie. Dzięki temu dzieci odkrywają iż narzędzia elektroniczne można wykorzystywać do nowatorskiej, ciekawej, a zarazem pasjonującej nauki, co zwiększa ich motywację i zaangażowanie.

Ważnym atutem Repetytorium jest to iż korzystanie z niego jest możliwe przez platformę www.mCourser.pl w trybie online lub bez podłączenia do Internetu przez aplikację mLibro dostępną do pobrania ze strony głównej.

W nadchodzącym roku szkolnym 2017/2018 oferujemy darmowy dostęp do części naszych zasobów w tym Repetytorium. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

 

Natalia Hylińska

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość