Bezpłatne e-zasoby dla szkół branżowych do nauki języka angielskiego ukierunkowanego zawodowo

Bezpłatne e-zasoby dla szkół branżowych do nauki języka angielskiego ukierunkowanego zawodowo

Bezpłatne e-zasoby dla szkół branżowych do nauki języka angielskiego ukierunkowanego zawodowo 825 431 Jacek Świątek

Interaktywne materiały do nauki języka obcego zawodowego zrealizowane przez firmę Learnetic SA i współfinansowane przez Unię Europejską są już dostępne na bezpłatnym portalu www.epodreczniki.pl stworzonym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji.

Multimedialne zasoby skierowane dla szkół branżowych zostały przygotowane w ramach sześciu projektów unijnych i służą do nauki języka angielskiego ukierunkowanego zawodowo w ramach obszarów: administracyjno-usługowego (I) i artystycznego, elektryczno-elektronicznego, mechanicznego, górniczo-hutniczego, turystyczno-gastronomicznego i medyczno-społecznego, na które składa się 65 różnych branży i wchodzących w ich skład 123 zawodów.

W sumie przygotowane zostały 422 lekcje złożone z 6330 ekranów interaktywnych wypełnionych 844 filmami, 2532 ilustracjami i zdjęciami, a także 5064 zadaniami interaktywnymi, a także 422 grami, 422 listeningami i 422 czytankami. Wszystkie materiały dostępne są bezpłatnie na portalu www.epodreczniki.pl. Zapraszamy do zapoznania się i wykorzystywania przygotowanych treści.

Poniżej publikujemy listę z odnośnikami do konkretnych zasobów:

 

Obszar I

 

Obszar V

 

Obszar VI

 

Obszar VII

 

Obszar IX

 

Obszar X

 

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość