„Będzie dobrze” laureatem Nagrody Głównej Konkursu Świat Przyjazny Dziecku

Będzie dobrze – program wspierający kształcenie kompetencji emocjonalno-społecznych oraz udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej – otrzymał Nagrodę Główną w kategorii Edukacja w XXI Edycji Konkursu Świat Przyjazny Dziecku organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Program Będzie dobrze to przygotowany przez pedagogów i psychologów zestaw interaktywnych i tradycyjnych materiałów dydaktycznych dla nauczycieli, wychowawców i terapeutów pracujących indywidualnie lub grupowo z uczniami w wieku 10+.

Treści opracowane w programie dotyczącą ważnych społecznie tematów (takich jak dyskryminacja, autorytet, sukces, depresja) oraz zagadnień związanych z zajęciami specjalistycznymi z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej, ze szczególnym uwzględnieniem zajęć wspierających kondycję psychiczną uczniów wynikającą z doświadczenia traumy, długotrwałej izolacji i innych sytuacji kryzysowych.

Program Będzie dobrze został laureatem nagrody głównej w XXI Edycji Konkursu Świat Przyjazny Dziecku. Celem Konkursu jest wyróżnienie i nagrodzenie produktów dla dzieci, które w znaczący sposób wpływają na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny oraz na wrażliwość estetyczną dziecka.

Dziękujemy Kapitule Konkursu Świat Przyjazny Dziecku za to wyróżnienie!
Źródło: https://kopd.pl/aktualnosci/laureaci-xxi-edycji-konkursu-swiat-przyjazny-dziecku/

Udostępnij post

Inne

artykuły

Learnetic S.A. partnerem Cyfrowego Dialogu! Pierwsze wspólne wydarzenie już za nami!

2024-04-08

Włocławek, 5.06, Edukacja w cyfrowym wymiarze – wizja, misja, sztuczna inteligencja

2024-05-22
aktywny samorząd 2024

Zakup pomocy edukacyjnych z programu Aktywny samorząd 2024 (PFRON)

2024-03-04