„Będzie dobrze” laureatem Nagrody Głównej Konkursu Świat Przyjazny Dziecku

„Będzie dobrze” laureatem Nagrody Głównej Konkursu Świat Przyjazny Dziecku

„Będzie dobrze” laureatem Nagrody Głównej Konkursu Świat Przyjazny Dziecku 1200 628 Jacek Świątek

Będzie dobrze – program wspierający kształcenie kompetencji emocjonalno-społecznych oraz udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej – otrzymał Nagrodę Główną w kategorii Edukacja w XXI Edycji Konkursu Świat Przyjazny Dziecku organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Program Będzie dobrze to przygotowany przez pedagogów i psychologów zestaw interaktywnych i tradycyjnych materiałów dydaktycznych dla nauczycieli, wychowawców i terapeutów pracujących indywidualnie lub grupowo z uczniami w wieku 10+.

Treści opracowane w programie dotyczącą ważnych społecznie tematów (takich jak dyskryminacja, autorytet, sukces, depresja) oraz zagadnień związanych z zajęciami specjalistycznymi z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej, ze szczególnym uwzględnieniem zajęć wspierających kondycję psychiczną uczniów wynikającą z doświadczenia traumy, długotrwałej izolacji i innych sytuacji kryzysowych.

Program Będzie dobrze został laureatem nagrody głównej w XXI Edycji Konkursu Świat Przyjazny Dziecku. Celem Konkursu jest wyróżnienie i nagrodzenie produktów dla dzieci, które w znaczący sposób wpływają na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny oraz na wrażliwość estetyczną dziecka.

Dziękujemy Kapitule Konkursu Świat Przyjazny Dziecku za to wyróżnienie!
Źródło: https://kopd.pl/aktualnosci/laureaci-xxi-edycji-konkursu-swiat-przyjazny-dziecku/

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość