„Będzie dobrze” laureatem Nagrody Głównej Konkursu Świat Przyjazny Dziecku

Będzie dobrze – program wspierający kształcenie kompetencji emocjonalno-społecznych oraz udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej – otrzymał Nagrodę Główną w kategorii Edukacja w XXI Edycji Konkursu Świat Przyjazny Dziecku organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Program Będzie dobrze to przygotowany przez pedagogów i psychologów zestaw interaktywnych i tradycyjnych materiałów dydaktycznych dla nauczycieli, wychowawców i terapeutów pracujących indywidualnie lub grupowo z uczniami w wieku 10+.

Treści opracowane w programie dotyczącą ważnych społecznie tematów (takich jak dyskryminacja, autorytet, sukces, depresja) oraz zagadnień związanych z zajęciami specjalistycznymi z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej, ze szczególnym uwzględnieniem zajęć wspierających kondycję psychiczną uczniów wynikającą z doświadczenia traumy, długotrwałej izolacji i innych sytuacji kryzysowych.

Program Będzie dobrze został laureatem nagrody głównej w XXI Edycji Konkursu Świat Przyjazny Dziecku. Celem Konkursu jest wyróżnienie i nagrodzenie produktów dla dzieci, które w znaczący sposób wpływają na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny oraz na wrażliwość estetyczną dziecka.

Dziękujemy Kapitule Konkursu Świat Przyjazny Dziecku za to wyróżnienie!
Źródło: https://kopd.pl/aktualnosci/laureaci-xxi-edycji-konkursu-swiat-przyjazny-dziecku/

Udostępnij post

Inne

artykuły

Learnetic zdobywcą dwóch nagród w konkursie Gryf Gospodarczy 2023!

2023-09-20

Sprawdź najnowsze demo i przygotuj się na premierę programu mTalent ADHD 

2023-10-10

Online, 8.12, Ogólnopolski Kongres Pedagogów Specjalnych i Terapeutów

2023-11-20