Baza Prac Domowych w wielkim teście Pana Belfra

Programy z serii Baza Prac Domowych powstały, aby spełnić dwa cele. Jednym z nich było ułatwienie najbardziej mechanicznych zadań nauczyciela związanych z zadawaniem i sprawdzeniem tego, czy uczeń wykonał pracę domową. A drugim celem tej serii programów było dostosowanie klasycznych zadań domowych do wymogów XXI wieku poprzez wprowadzenie do nich multimediów, interaktywności i metodologii pracy indywidualnej ucznia. Czy Baza Prac Domowych realizowała te zadania? Zobacz to w teście Pana Belfra!

Co mają wspólnego programy kulinarne, prawo jazdy i prace domowe? To jest w stanie wytłumaczyć tylko Dawid Łasiński, przy okazji pokazując, jak i dlaczego prace domowe w nowoczesnym wydaniu mogą być cennym wsparciem dla nauczycieli w realizacji podstawowych zadań edukacyjnych.

„Jeśli zastanawiasz się, czy to rozwiązanie może być dla Ciebie, ale wolisz sprawdzić przed wyborem, to już teraz możesz bezpłatnie sprawdzić, jak to działa. Wystarczy, że wejdziesz na stronę BazaPracDomowych.pl i w górnym menu klikniesz “wypróbuj demo”. Co ważne, aby przetestować program, nie musisz się nigdzie logować. Pamiętaj, że dostęp do pełnej wersji bazy może sfinansować Ci szkoła ze środków na pomoce dydaktyczne. Innym rozwiązaniem wartym rozważania jest też skorzystania z różnych grantów edukacyjnych na działania z uczniami, a z takiego grantu można również opłacić abonament” – zachęca Pan Belfer.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Aktywna Tablica 2024. Co zmieniło się we wniosku?

Aktywna Tablica 2024: Co zmieniło się we wniosku? [aktualizacja: 08.04]

2024-03-26

Białystok, 15.03, Edukacja włączająca w świecie różnorodności kulturowej. Wyzwania polskiej szkoły

2024-03-04

Lublin, 20-21.03, Edukacja Przyszłości

2024-03-04