Baza Prac Domowych w wielkim teście Pana Belfra

Baza Prac Domowych w wielkim teście Pana Belfra

Baza Prac Domowych w wielkim teście Pana Belfra 1200 628 Jacek Świątek

Programy z serii Baza Prac Domowych powstały, aby spełnić dwa cele. Jednym z nich było ułatwienie najbardziej mechanicznych zadań nauczyciela związanych z zadawaniem i sprawdzeniem tego, czy uczeń wykonał pracę domową. A drugim celem tej serii programów było dostosowanie klasycznych zadań domowych do wymogów XXI wieku poprzez wprowadzenie do nich multimediów, interaktywności i metodologii pracy indywidualnej ucznia. Czy Baza Prac Domowych realizowała te zadania? Zobacz i przeczytaj to w teście Pana Belfra!


„Nikogo nie dziwi, że aby prowadzić samochód musisz ukończyć kurs na prawo jazdy, a żeby zostać mistrzem kuchni, nie wystarczy tylko oglądać programy kulinarne. Dlatego w szkole zadania domowe były, są i będą, bo ćwiczenie jest nieodłącznym elementem procesu uczenia się […]. I właśnie tutaj ze wsparciem przychodzi program Baza Prac Domowych, dzięki której te ,klasyczne metody” będą bardziej odpowiadały potrzebom edukacji na miarę XXI wieku.” – pisze na swoim blogu Pan Belfer.

Co jeszcze wyróżnia programy z serii Baza Prac Domowych? To gotowe ćwiczenia multimedialne, które odpowiadają całemu programowi zajęć i tematom w podręcznikach wszystkich wiodących wydawnictw dla szkoły podstawowej! Program powstał jako obszerny zbiór gotowych prac domowych, jednak sprawdzi się również jako forma powtórzenia wiadomości przed sprawdzianem lub jako baza do zajęć metodą odwróconej klasy. Więcej informacji i bezpłatne wersje demo znajdziesz na stronie https://bazapracdomowych.pl/.

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość