Baza Prac Domowych – seria programów dopasowanych do Twojego podręcznika!

Specjalnie przygotowany pakiet interaktywnych ćwiczeń odpowiadający całemu programowi zajęć? Choć brzmi to jak piękny sen, to mamy dobrą wiadomość. Baza Prac Domowych – czyli gotowe ćwiczenia multimedialne zgodne z podręcznikami wszystkich wiodących wydawnictw dla szkoły podstawowej – zadebiutuje już w najbliższych tygodniach!

Baza Prac Domowych jest odpowiedzią na dwie największe bolączki wszystkich pedagogów: ustawiczny niedostatek czasu i problem z niechęcią swoich podopiecznych do wykonywania kolejnych zadań. Gotowe ćwiczenia pozwalają nie tylko zaoszczędzić mnóstwo cennego czasu, ale także zaktywizować uczniów, dzięki bardziej atrakcyjnym i skutecznym formom nauczania w postaci interaktywnych ćwiczeń!

Jak pracować z BPD?

Praca nauczyciela oraz ucznia z Bazą Prac Domowych odbywa się na platformie Dzwonek.pl – i to na dowolnym urządzeniu multimedialnym! Dzięki funkcjonalnościom tego portalu nauczyciel może kilkoma kliknięciami zlecić wybrane zadania całej klasie, a następnie otrzymać szczegółowy raport z pracy poszczególnych uczniów oraz całej grupy. Co więcej, automatyczną informację zwrotną podczas rozwiązywania zadań otrzymuje także uczeń, co wpływa korzystnie na jego motywację.

Do czego wykorzystać te pomoce edukacyjne?

Baza Prac Domowych powstała jako obszerny zbiór gotowych prac domowych, jednak jej zastosowanie jest znacznie szersze. Idealnie sprawdzi się jako forma powtórzenia materiału przed sprawdzianem lub jako baza do zajęć metodą odwróconej klasy. Regularna praca z produktem pozwala na utrwalenie wiadomości z danego działu i usamodzielnienie ucznia w rozwiązywaniu zadań z danego przedmiotu.

Seria Baza Prac Domowych składa się z 7 programów: 

Wszystkie programy z serii Baza Prac Domowych można zakupić, korzystając z dotacji celowej na wyposażenie szkół w podręczniki, materiały edukacyjne i materiały ćwiczeniowe! Zachęcamy także do wypróbowania bezpłatnych wersji demonstracyjnych.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Września, 1-2.03, Lepsza Edukacja

2024-01-30

Learnetic S.A. partnerem Cyfrowego Dialogu! Pierwsze wspólne wydarzenie już za nami!

2024-04-08

Kraków, 1-3.03, OSKKO

2024-01-30