Aktywna Tablica 2023. Specjalne potrzeby edukacyjne w szkołach podstawowych [webinar]

Jak skorzystać z dofinansowania Aktywna Tablica? Co zmieniło się we wniosku i rozporządzeniu w tegorocznej edycji? I jak w praktyce wykorzystać – skutecznie i odpowiedzialnie – potencjał narzędzi TIK podczas lekcji i terapii?

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze, podczas którego wyjątkowi specjaliści podzielą się swoją ekspercką wiedzą i odpowiedzą na te wszystkie pytania – skupiając się na praktycznym wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań edukacyjnych w codziennej pracy nauczyciela i terapeuty.

Webinar organizowany jest przy okazji tegorocznej edycji dofinansowania Aktywna Tablica. Wśród wystąpień nie zabraknie informacji o tym, jak spełnić wymogi tego programu oraz jak realizować obowiązki, jakie spoczywają na placówkach korzystających z dofinansowania. Dodatkowo uczestnicy poznają także akcje społeczne i szkoleniowe związane z serią mTalent oraz programy, których premiera będzie miała miejsce jeszcze w tym roku.

Data: 25.04.2023, 18:15. Wstęp wolny, zapraszamy!

W programie wystąpienia na temat: Zmiany w rozporządzeniu Aktywna Tablica 2023 i jak na nie odpowiedzieć (Jacek Świątek, Learnetic SA), Usprawnianie zaburzonych obszarów i funkcji poznawczych z wykorzystaniem TIK (Zyta Czechowska, Jolanta Majkowska), Narzędzia TIK wspierające kreatywność i koncentrację (Joanna Mochnacz).

Udostępnij post

Inne

artykuły

Najlepszy prezent na Europejski Dzień Logopedy – odbierz bezpłatnie LogoTest 7!

2024-03-06

Propozycje interaktywnych zajęć na temat majowych świąt

2024-04-23

Gdańsk, 16.04, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2024-04-03