A co to? Prezent na dzień nauczyciela!

Czy wiecie, jaki dziś dzień? Tak jest! To dzień nauczyciela! Z tej okazji wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty życzymy dużo szczęścia, pomyślności i przede wszystkim zdrowia. Ale to nie wszystko! W ramach tej wyjątkowej okazji przygotowaliśmy też niespodziankę – możliwość bezpłatnego testowania platformy Dzwonek.pl Premium, czyli skutecznego i bezpiecznego rozwiązania do edukacji zdalnej i hybrydowej.

Wraz ze zmianami w edukacji i nowymi oczekiwaniami uczniów i ich rodziców, nauczycieli oraz administracji edukacyjnej zmieniła się także platforma Dzwonek.pl. Nowe i rozbudowane funkcje platformy to kompleksowe narzędzia, które powstały po to, aby zapewnić nowoczesną, bezpieczną i skuteczną edukację na odległość, zarówno w czasie zamknięcia szkół, jak i podczas realizacji idei blended learningu (nauczania hybrydowego).

Nowe funkcje to przede wszystkim Wirtualna klasa, czyli bezpieczne i stabilne rozwiązanie pozwalające na prowadzenie wideo-lekcji (zdalna edukacja synchroniczna) oraz aktywizacji uczniów na odległość. Pracując z wirtualną klasą, nauczyciel otrzymuje do dyspozycji także wirtualną tablicę, którą może współdzielić z uczniami, możliwość udostępniania ekranu oraz korzystania z biblioteki zasobów na Dzwonek.pl oraz własnych materiałów.

Dodatkowo szkoły korzystające z wersji premium platformy Dzwonek.pl gwarantują swoim nauczycielom prosty sposób na dokumentowanie i rozliczanie się z pracy zdalnej. Nauczyciele mogą wygenerować raport dla dyrektora placówki lub organu prowadzącego podsumowujący ich aktywność na platformie edukacyjnej.

Poznaj wszystkie nowe funkcje platformy, korzystając z bezpłatnego okresu próbnego dla Twojej szkoły. Testuj bezpłatnie przez 30 dni i przekonaj się, że nauka na odległość może być łatwa, efektywna i co najważniejsze bezpieczna. Dzięki Dzwonek.pl Premium zabezpieczysz swoją szkołę na każdą ewentualność – edukację stacjonarną, zdalną oraz hybrydową!

Jak rozpocząć bezpłatny okres próbny Dzwonek.pl Premium? Skontaktuj się z nami, korzystając z formularza na stronie www.zdalnelekcje.pl lub napisz na adres info@learnetic.com.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Aktywna Tablica 2024 – wydanie SPEcjalne [WIDEO]

2024-04-18
Aktywna Tablica 2024. Co zmieniło się we wniosku?

Aktywna Tablica 2024: Co zmieniło się we wniosku? [aktualizacja: 08.04]

2024-03-26

Białystok, 15.03, Edukacja włączająca w świecie różnorodności kulturowej. Wyzwania polskiej szkoły

2024-03-04