Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych – 14.03. Łódź

Podczas tegorocznej edycji Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych w Łodzi (14.03) obecni będą przedstawiciele firmy Learnetic, którzy przyjadą zaprezentować najnowsze rozwiązania i produkty dla szkolnictwa.

Seria konferencji Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych skierowana jest przede wszystkim do dyrektorów placówek oświatowych, choć pośród gości nie zabraknie także innych przedstawicieli kadry zarządzającej szkołami, przedszkolami i innymi placówkami edukacyjnymi.

W trakcie konferencji odbędzie się seria wykładów połączona z częścią wystawienniczą, która jest świetną okazją do zapoznania się m.in. z serią mTalent wspomagającą pracę współczesnego nauczyciela i terapeuty, LaboLAB, czyli wyposażeniem szkolnych pracowni przyrodniczych opartym o tzw. nauczanie hybrydowe oraz serią Multimedialnych Pracowni Przedmiotowych przeznaczonych na tablice interaktywne. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!

Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych odbędzie się 14.03 w Hotelu Borowieckim przy ul. Kasprzaka 7/9 w Łodzi. Udział w konferencji jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Na banerze po prawej stronie znajduje się zdjęcie uczennicy na wózku inwalidzkim w klasie szkolnej. Poza zdjęciem większą część zajmuje granatowe tło a na nim napisy promujące konkurs na dofinansowanie placówek w ramach działań wspierających edukację włączającą.

Fundusze europejskie na edukację włączającą w Łódzkiem

2026-02-18
opinia o programie mTalent Dysleksja - Iwona Loch Pani Dysleksja

Program mTalent Dysleksja to kompleksowe narzędzie wspierające pracę specjalistów — opinia Iwony Loch (Pani Dysleksja)

2025-12-07

Dofinansowanie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych na Dolnym Śląsku!

2025-12-04