Prestiżowa nagroda Europejskiego Stowarzyszenia Wydawców Edukacyjnych dla e-wydawnictwa stworzonego w technologii Learnetic!

Miło nam poinformować, że podczas Frankfurt Buchmesse przedstawiciele wydawnictwa Klett odebrali prestiżową nagrodę BELMA (Best European Learning materials) dla produktu Maximal, którego część interaktywna zrobiona została przy pomocy narzędzia mAuthor (Learnetic) i jest dystrybuowana z niemieckiej wersji mCourser’a (również Learnetic). Zapraszamy na stronę produktu oraz na stronę Europejskiego Stowarzyszenia Wydawców Edukacyjnych – organizatora konkursu BELMA.

P1350105

Udostępnij post

Inne

artykuły

Na banerze po prawej stronie znajduje się zdjęcie uczennicy na wózku inwalidzkim w klasie szkolnej. Poza zdjęciem większą część zajmuje granatowe tło a na nim napisy promujące konkurs na dofinansowanie placówek w ramach działań wspierających edukację włączającą.

Fundusze europejskie na edukację włączającą w Łódzkiem

2026-02-18
Na banerze po prawej stronie znajduje się zdjęcie nauczycielki z uczniami, którzy przeglądają zadanie na laptopie. Po lewej stronie na białym tle znajdują się napisy reklamujące dofinansowanie z funduszy europejskich dla szkół z Warmii i Mazur.

30 mln zł na rozwój edukacji ogólnokształcącej na Warmii i Mazurach – ruszył nowy nabór wniosków!

2026-02-19

Jesteśmy z Wami także online! Podsumowanie webinarów w 2025 roku

2025-12-27