Szukasz inspiracji? Weź udział w konferencji „Lepsza Edukacja” we Wrześni!

Przerwa świąteczno-noworoczna za nami, a ferie zimowe już pojawiają się na horyzoncie. To świetny moment, aby odetchnąć i poszukać edukacyjnych inspiracji. Ze świetnymi praktykami możesz spotkać się już w lutym we Wrześni podczas konferencji „Lepsza Edukacja”!

Temat przewodni XVI edycji wydarzenia brzmi: „Przekraczając Granice – Nowe Wyzwania Edukacji”. Celem konferencji jest popularyzacja i praktyczne wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w edukacji. Podczas wystąpień usłyszysz także o roli edukacji medialnej w procesach nauczania, rozwijaniu umiejętności programowania wśród uczniów na różnych poziomach edukacji oraz analizie wyzwań związanych z rewolucją cyfrową i dynamicznym rozwojem sztucznej inteligencji.

Konferencja oferuje także warsztaty, w których uczestnicy poznają nowoczesne metody pracy z uczniami w edukacji formalnej i pozaformalnej.

Posłuchaj wyjątkowych specjalistów

Wykład otwierający wydarzenie zaprezentuje Sebastian Kotów, a podczas konferencji wystąpią także m.in. Dr Ada Florentyna Pawlak, Sabina Sägi, Jakub Andrzejczak, Prof. dr hab. Maciej M. Sysło czy dr Maciej Dębski.

Learnetic podczas konferencji „Lepsza Edukacja”

Oczywiście na takim wydarzeniu nie może zabraknąć także nas! To będzie jedna z pierwszych okazji w tym roku, aby porozmawiać z Wami o naszych programach edukacyjnych, nowych planach i pomysłach. Z pewnością na naszym stoisku nie zabraknie także możliwości przetestowania wersji demo oraz premierowych gadżetów!

Odwiedźcie nas we Wrześni już 7 lutego i wysłuchajcie wystąpienia naszego prelegenta, który przedstawi naszą wizję nowoczesnej edukacji.

Do zobaczenia!

Udostępnij post

Inne

artykuły

Program grantowy Perspektywa 3P – złóż wniosek do 31 stycznia!

2026-01-23
Na grafice znajduje się zdjęcie nauczycielki oraz dwójki dzieci - chłopca i dziewczynki w wieku przedszkolnym. Nauczycielka pokazuje im zadanie na tablecie. Poza zdjęciem na grafice umieszczono tekst reklamujący konkurs grantowy dla przeszkoli z województwa mazowieckiego.

Prawie 36 milionów złotych dla przedszkoli z województwa mazowieckiego

2026-02-03

Jak uczyć skuteczniej? Weź udział w bezpłatnym seminarium w Gdańsku! [18.03]

2026-03-04