mTalent wkracza do przedszkola! [Zobacz film]

Seria programów edukacyjnych mTalent na dobre zagościła w polskich szkołach i gabinetach terapeutycznych, zdobywając uznanie praktyków i jury międzynarodowych konkursów. Teraz czas na kolejny krok, czyli wprowadzenie pomocy z serii mTalent do przedszkoli!

Programy z serii mTalent pozwalają nauczycielom i psychologom przygotować dzieci na wszystkie wyzwania, które czekają na nich w szkole podstawowej. Multimedialne ćwiczenia pomagają rozbudzić w dzieciach ciekawość świata i zaspokoić ich potrzebę wiedzy w sposób dostosowany do percepcji maluchów w wieku przedszkolnym.

Programy stworzone specjalnie dla przedszkoli

W roku 2024 seria mTalent powiększyła się o aż 8 nowości, a większość z nich powstała specjalnie z myślą o przedszkolach. Nauczyciele mogą już korzystać m.in. z programów mTalent Edukacja przedszkolna i mTalent Tic Tac Toe!, które zawierają tysiące interaktywnych ćwiczeń dostosowanych do podstawy programowej na tym etapie edukacyjnym. W dotychczasowej ofercie mTalent znajduje się także 15 innych programów z materiałami na zajęcia dodatkowe organizowane w przedszkolu lub wspomagające realizację podstawy programowej,

Zobacz film reklamowy i poznaj mTalent Przedszkole!

Przygotowaliśmy krótki film przedstawiający, jak wygląda w praktyce praca z programami mTalent w przedszkolu. Znajdziesz tutaj wszystkie niezbędne informacje:

Jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej, koniecznie odwiedź stronę www.mTalent.pl/przedszkole i skorzystaj z bezpłatnych wersji demo. Możesz przetestować każdy program z serii mTalent!

Udostępnij post

Inne

artykuły

VR w edukacji – jak technologia zmienia podejście do nauczania?

2025-05-12

mTalent Koncentracja i pamięć z bardzo dużą i bezpłatną aktualizacją!

2025-04-03

Cała oferta mTalent w jednym miejscu – katalog na rok 2025 jest już dostępny!

2025-05-14