Warszawa / 23-24.09.2023, INSPIR@CJE

Już we wrześniu odbędą się INSPIR@CJE. To świetna okazja, by w gronie ekspertów zastanowić się, jak udoskonalić polską edukację. Inicjatywę portalu Edunews.pl po raz kolejny wsparły takie organizacje jak Think Global, Fundacja Think! oraz Superbelfrzy RP.

To już 11 edycja, podczas której promuje się praktyczne podejście do edukacji szkolnej, proponuje nowe i często nowatorskie rozwiązania, dzieli się pomysłami oraz metodami pracy, by poprawiać jakość edukacji także poprzez działania oddolne.

Wśród bogatego programu wypełnionego wystąpieniami znanych osobistości z branży edukacyjnej nie zabrakło także naszego panelu. Serdecznie zapraszamy do wysłuchania prelekcji oraz odwiedzenia naszego stanowiska, gdzie zaprezentujemy m.in. jesienne nowości.

INSPIR@CJE odbędą się w dniach 23-24 września w Oxford Tower przy ulicy Chałubińskiego 8 w Warszawie. Więcej informacji na stronie organizatorów: www.edunews.pl

Do zobaczenia!

Udostępnij post

Inne

artykuły

Konkurs grantowy dla poradni psychologiczno pedagogicznych

Nawet do 150 tys. zł dla Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w ramach konkursu grantowego Perspektywa 3P 

2025-10-27

Zakupy na ostatnią chwilę? Pomagamy dokonać najlepszego wyboru

2025-12-01

Mielno, 6-7.11, Forum Innowacyjnych Dyrektorów

2025-10-29