Zakopane / 4-6.10.2021OSKKO 2021

W ostatnim kwartale roku zapraszamy do Zakopanego, gdzie tradycyjnie już, w Hotelu Kasprowy będzie miała miejsce kolejna edycja Kongresu Zarządzania Oświatą. A to oznacza, że tegoroczna edycja odbędzie się już w formule stacjonarnej!

Kongres Zarządzania Oświatą jest największym w Polsce spotkaniem kadry kierowniczej oświaty. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli wziąć udział w licznych wykładach, warsztatach oraz zapoznać się z ofertą nowoczesnych rozwiązań dla edukacji w części wystawienniczej.

Również tradycyjnie na OSKKO pojawi się firma Learnetic. Jak zawsze gorąco zachęcamy do odwiedzin naszego stoiska – przywieziemy dużo nowości! Zapraszamy także do wzięcia udziału w organizowanych przez nas warsztatach.

Pani Beata Sobera-Baron – neurologopeda, pedagog specjalny – przedstawi „Jak dyrektor może wspomagać i nadzorować działania nauczycieli i terapeutów przez wyposażenie placówek oświatowych w  programy multimedialne”. Pan Jakub Sypniewski – nauczyciel geografii i przyrody – opowie o mitach dotyczących metod edukacyjnych.

Więcej informacji na stronie organizatorów: https://oskko.edu.pl/kongres/index.html

Zapraszamy do udziału!

Udostępnij post

Inne

artykuły

Września, 1-2.03, Lepsza Edukacja

2024-01-30

Najlepsze programy dla Twojej placówki z gwarancją dostawy i FV jeszcze w tym roku!

2023-12-04

Nadchodzą nowości z serii mTalent na rok 2024!

2024-02-15