Zakopane / 4-6.10.2021OSKKO 2021

W ostatnim kwartale roku zapraszamy do Zakopanego, gdzie tradycyjnie już, w Hotelu Kasprowy będzie miała miejsce kolejna edycja Kongresu Zarządzania Oświatą. A to oznacza, że tegoroczna edycja odbędzie się już w formule stacjonarnej!

Kongres Zarządzania Oświatą jest największym w Polsce spotkaniem kadry kierowniczej oświaty. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli wziąć udział w licznych wykładach, warsztatach oraz zapoznać się z ofertą nowoczesnych rozwiązań dla edukacji w części wystawienniczej.

Również tradycyjnie na OSKKO pojawi się firma Learnetic. Jak zawsze gorąco zachęcamy do odwiedzin naszego stoiska – przywieziemy dużo nowości! Zapraszamy także do wzięcia udziału w organizowanych przez nas warsztatach.

Pani Beata Sobera-Baron – neurologopeda, pedagog specjalny – przedstawi „Jak dyrektor może wspomagać i nadzorować działania nauczycieli i terapeutów przez wyposażenie placówek oświatowych w  programy multimedialne”. Pan Jakub Sypniewski – nauczyciel geografii i przyrody – opowie o mitach dotyczących metod edukacyjnych.

Więcej informacji na stronie organizatorów: https://oskko.edu.pl/kongres/index.html

Zapraszamy do udziału!

Udostępnij post

Inne

artykuły

Kryteria podziału rezerwy części oświatowej subwencji ogólnej na rok 2024

Jak wykorzystać dofinansowanie z rezerwy oświatowej na rok 2024 na wyposażenie szkolnych sal i pracowni?

2024-06-04

Online, 18.11, Konferencja EduOnline – edycja jesienna

2024-05-06

Włocławek, 5.06, Edukacja w cyfrowym wymiarze – wizja, misja, sztuczna inteligencja

2024-05-22