Zaburzania przetwarzania słuchowego – spotkanie Polskiego Towarzystwa Dysleksji

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie online organizowane przez Polskie Towarzystwo Dysleksji (PTD) dotyczące zaburzeń przetwarzania słuchowego u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Już 26 września 2022, o godzinie 17:30 na platformie Zoom odbędzie się wyjątkowe spotkanie na temat zaburzeń przetwarzania słuchowego. Wydarzenie jest bezpłatne, dlatego tym bardziej zachęcamy do wcięcia udziału.

Prelegentkami na spotkaniu będą dr Maria Faściszewska i dr Kamila Talaśka, czyli dwie fantastyczne specjalistki, które współtworzyły programy mTalent wspierające terapię. Podczas webinaru zostaną poruszone tematy związane z tym, jak odpowiednio zadbać o percepcję słuchową dzieci na etapie przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz w jaki sposób z nimi pracować.

dr Maria Faściszewska – doktor nauk humanistycznych, filolożka polska i rosyjska, neurologopedka, surdologopedka. Naukowo i zawodowo zajmuje się przede wszystkim profilaktyką, diagnozą i terapią logopedyczną dzieci i młodzieży z zaburzeniami płynności mówienia, jąkaniem, giełkotem, opóźnionym rozwojem mowy, SLI, dwujęzycznością i z zaburzeniami słuchu.

dr Kamila Talaśka – doktor nauk humanistycznych, filolożka, pedagożka specjalna, neurologopedka. Autorka wielu artykułów naukowych oraz publikacji praktycznie wspomagających pracę terapeutów i zachęcających dzieci do twórczego działania. Autorka jedynego polskiego interaktywnego programu terapeutycznego (mTalent Percepcja Wzrokowa) nagrodzonego europejska nagrodą dla najlepszych pomocy dydaktycznych BELMA 2019.

Szczegóły spotkania znajdziesz w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/775584857017475/?active_tab=about

Chcesz dołączyć do spotkania? Wystarczy, że wypełnisz ten formularz https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdOCM2vqIrALql0K1qWTUIzWRWxaGZQT96ZP-X2b_MoYfRhDA/viewform

Udostępnij post

Inne

artykuły

licencja bezterminowa mTalent

Licencja bezterminowa mTalent – odpowiadamy na Wasze pytania [FAQ]

2024-02-28

Łódź, 17.04, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2024-04-03

Uwaga! MEN opublikowało zmiany we wniosku Aktywna Tablica 2024 [08.04]

2024-04-09