Z Twoją pomocą nasze produkty mogą być jeszcze lepsze! [ankieta]

Nauczycielu, terapeuto, użytkowniku programów Learnetic, serdecznie zachęcamy Cię do wypełnienia krótkiej ankiety, której celem jest zbadanie satysfakcji odbiorców naszych rozwiązań. Kwestionariusz to raptem kilka krótkich pytań, a w ramach podziękowania przygotowaliśmy dla Ciebie wielką paczkę kart pracy z programu mTalent Zajęcia Logopedyczne!

Przeprowadzenie badania satysfakcji klienta ma na celu zapewnienie najwyższej jakości produktów i programów, a także wsparcia technicznego dla użytkowników naszych rozwiązań edukacyjnych. To właśnie dzięki Twojemu udziałowi w ankiecie będziemy mogli jeszcze skuteczniej odpowiadać na potrzeby Twoje, innych nauczycieli i terapeutów! Badanie satysfakcji klienta związane jest również z realizacją wymogów systemu zarządzania jakością ISO 9001.

W ramach podziękowania za Twój czas przygotowaliśmy dla Ciebie prezent w postaci wielkiej paczki kart pracy z programu mTalent Zajęcia Logopedyczne. Po uzupełnieniu ankiety zostaniesz przekierowany na stronę, na której znajdziesz linki do materiałów.

Serdecznie dziękujemy
Zespół Learnetic

Udostępnij post

Inne

artykuły

Baner informujący i przyznaniu Learnetic SA nagrody Innowacja Roku Fundacji Ed Tech za narzędzie EdTool. - Na banerze umieszczony jest telefon ze zdjęciem Marcina Paksa i nagrodą Innowacja Roku 2025 oraz tablet z ekranem z platformy EdTool. Znajdują się na nim napisy: Innowacja roku 2025, Nagroda Fundacji EdTech Polska, a także logotypy Ed tech Polska oraz EdTool. baner ma ciemnozielone tło.

EdTool Innowacją Roku 2025

2025-09-16

Radom, 21-22.11, Nowoczesne Technologie w Służbie Cyfrowej Szkoły

2025-10-29

mTalent Niepełnosprawność intelektualna – multimedialne wsparcie w edukacji i terapii

2025-09-15