XV Kongres Zarządzania Oświatą [OSKKO, 4/5-7.10, Zakopane]

Już na początku października startuje XV edycja Kongresu Zarządzania Oświatą, czyli dobrze znane OSKKO. Do przyjazdu do Zakopanego i udziału w tym wydarzeniu zapraszamy wszystkich dyrektorów szkół, pracowników organów prowadzących oraz organów nadzoru pedagogicznego w celu podjęcia rozmowy na temat potrzeb szkół i nauczycieli w tym trudnym roku szkolnym.

Podczas tegorocznego Kongresu Zarządzania Oświatą uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w licznych wykładach i warsztatach, a także zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami dla edukacji w części wystawienniczej. Z przyjemnością informujemy że na tym wydarzeniu nie zabraknie także przedstawicieli firmy Learnetic. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, a także do uczestnictwa w naszych wykładach i warsztatach. Będziemy pokazywać nasze rozwiązania do pracy w szkole i na odległość oraz jak wygląda z nimi praca w praktyce.

Uwaga! Ze względu na okoliczności w konferencji może wziąć udział na ten moment 250 uczestników. Organizatorzy prowadzą nabór na listę rezerwową. Więcej informacji i rejestracja na stronie konferencji.

Kongres odbędzie się w dniach 4/5-7.10 w Hotelu Kasprowym w Zakopanem. Zapraszamy!

Udostępnij post

Inne

artykuły

mTalent ADHD recenzja

Jak wykorzystać program mTalent w pracy z uczniami z ADHD? Zobacz film Pedagog Michaliny!

2023-12-01
mTalent Czytanie recenzja

Jak wygląda praca z mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI cz. 2? (PONAD 500 ĆWICZEŃ!)

2023-12-18

mTalentowy kalendarz adwentowy już na Was czeka!

2023-11-28