Wszystko, co musisz wiedzieć o programie Aktywna Tablica 2023 [wideo z webinaru]

Program Aktywna Tablica to szansa na rozwój szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych. W 2023 roku pojawiły się nowe wytyczne, które wzbudziły wśród zainteresowanych wiele pytań. W celu rozwiania wszelkich wątpliwości i zaprezentowania możliwości, jakie dają nowoczesne pomoce edukacyjne, została zorganizowana konferencja z udziałem doświadczonych i cenionych praktyków.

Podczas wydarzenia Jacek Świątek przedstawił informacje o tym, jak spełnić wymogi tego programu oraz jak realizować obowiązki, które spoczywają na placówkach korzystających z dofinansowania. Dodatkowo uczestnicy poznali także akcje społeczne i szkoleniowe związane z serią mTalent oraz programy, których premiera będzie miała miejsce jeszcze w tym roku.

Wśród prelegentów nie zabrakło cenionych i doświadczonych praktyków. Joanna Mochnacz, Zyta Czechowska oraz Jolanta Majkowska zaprezentowały, jak można skutecznie wykorzystywać nowoczesne pomoce edukacyjne oraz stosować technologie i nowatorskie rozwiązania w polskim szkolnictwie.

Zainteresowała Cię seria mTalent? Kliknij w poniższy przycisk i samodzielnie sprawdź bezpłatne wersje DEMO programów uznanych przez międzynarodowe jury w Dubaju za najlepsze programy terapeutyczne do SPE na świecie!

Jeśli szukasz więcej atrakcyjnych materiałów wideo, to koniecznie odwiedź nasze Centrum Szkoleń mTalent, gdzie czekają dziesiątki godzin zapisów spotkań z uznanymi specjalistami.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Instrukcje BHP, schematy działania maszyn i kształtowanie kompetencji praktycznych – wszystko, czego potrzebujesz do pracy w szkole branżowej

2023-10-23

„Każdy uczy nas inaczej” – zobacz pierwszy odcinek naszego (wideo) podcastu!

2023-10-24

Kampus LaboLAB w Pruszczu Gdańskim

2023-09-27