Współpraca Learnetic z Pearson Global

Pod koniec marca tego roku Learnetic podpisał umowę z firmą Pearson dotyczącą realizacji interaktywnych wersji popularnych podręczników do nauki języka angielskiego. W ramach tej współpracy Learnetic stworzy także zupełnie nowe materiały edukacyjne, które dostępne będą tylko w formie online na platformie LMS przygotowanej przez gdańską firmę.

Zrealizowane w wyniku porozumienia między Learnetic a Pearson Global materiały edukacyjne trafią do milionów uczniów w blisko 200 krajach na całym świecie. Interaktywne podręczniki i zestawy ćwiczeń będą dostępne poprzez platformę edukacyjną klasy LMS, która zostanie wyposażona w dodatkowe rozwiązania adresujące specyficzne potrzeby nauczycieli i osób uczących się języków obcych.

Ponadto Learnetic zapewni działom wydawniczym Pearson własne autorskie narzędzia i platformę (m.in. flagowy produkt gdańskiej firmy – mAuthor) do tworzenia interaktywnych materiałów edukacyjnych, które spełniają najnowsze wymagania WCAG 2.1 i mogą być używane na wszystkich urządzeniach stacjonarnych i mobilnych.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Recenzja programu mTalent Zaburzenia przetwarzania słuchowego – Olga Kłodnicka

2023-11-27

Podsumowanie roku 2023. Konferencje edukacyjne

2023-12-17

Najlepsze programy dla Twojej placówki z gwarancją dostawy i FV jeszcze w tym roku!

2023-12-04