Współpraca Learnetic z Pearson Global

Pod koniec marca tego roku Learnetic podpisał umowę z firmą Pearson dotyczącą realizacji interaktywnych wersji popularnych podręczników do nauki języka angielskiego. W ramach tej współpracy Learnetic stworzy także zupełnie nowe materiały edukacyjne, które dostępne będą tylko w formie online na platformie LMS przygotowanej przez gdańską firmę.

Zrealizowane w wyniku porozumienia między Learnetic a Pearson Global materiały edukacyjne trafią do milionów uczniów w blisko 200 krajach na całym świecie. Interaktywne podręczniki i zestawy ćwiczeń będą dostępne poprzez platformę edukacyjną klasy LMS, która zostanie wyposażona w dodatkowe rozwiązania adresujące specyficzne potrzeby nauczycieli i osób uczących się języków obcych.

Ponadto Learnetic zapewni działom wydawniczym Pearson własne autorskie narzędzia i platformę (m.in. flagowy produkt gdańskiej firmy – mAuthor) do tworzenia interaktywnych materiałów edukacyjnych, które spełniają najnowsze wymagania WCAG 2.1 i mogą być używane na wszystkich urządzeniach stacjonarnych i mobilnych.

Udostępnij post

Inne

artykuły

mTalent aktualizacja

Bezpłatna aktualizacja mTalent Zajęcia Logopedyczne cz. 1 i cz. 2 [250 nowych ekranów!]

2024-03-28

Aktywna Tablica 2024 – wydanie SPEcjalne [bezpłatny webinar, 16.04]

2024-04-08

Zabrze, 25.04, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2024-04-17