Wirtualne Laboratoria Przyrodnicze – wersje demo programów dla szkół ponadpodstawowych już dostępne!

Wirtualne Laboratoria Przyrodnicze (WLP) to kompleksowe materiały interaktywne do nauki biologii, chemii, fizyki i geografii na etapie szkoły ponadpodstawowej. Programy będą miały swoją premierę w czerwcu tego roku, a już teraz opublikowane zostały bezpłatne wersje demonstracyjne.

Materiały WLP powstały przy współpracy z dydaktykami i doświadczonymi nauczycielami. Wśród zasobów znajdują się przede wszystkim różnorodne doświadczenia, a także multimedialne i drukowalne karty pracy, filmy, symulacje oraz interaktywne testy dla uczniów. Programy WLP są bardzo łatwe w użyciu, a praca z nimi możliwa jest na praktycznie dowolnym sprzęcie – komputerze, laptopie, tablecie, tablicy i monitorze interaktywnym.

Skorzystaj z przycisku poniżej i wypróbuj bezpłatne wersje demonstracyjne każdego programu z serii Wirtualne Laboratoria Przyrodnicze. Pamiętaj, że materiały WLP możesz zakupić, korzystając z dofinansowania Aktywna Tablica dla szkół ponadpodstawowych. Więcej o dofinansowaniu na stronie https://aktywnatablica2.pl/wlp/.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Wypróbuj pierwszy mTalent w języku angielskim!

2024-06-19

mTalent Edukacja przedszkolna – ponad 50 ekranów dostępnych bezpłatnie!

2024-06-13

Aktywna Tablica 2024 – wydanie SPEcjalne [WIDEO]

2024-04-18