Wirtualne Laboratoria Przyrodnicze od Learnetic w finale prestiżowego konkursu BELMA

Wirtualne Laboratoria Przyrodnicze od Learnetic w finale prestiżowego konkursu BELMA

Wirtualne Laboratoria Przyrodnicze od Learnetic w finale prestiżowego konkursu BELMA 1201 628 Jacek Świątek

Seria programów Wirtualne Laboratoria Przyrodnicze trafiła do ścisłego finału konkursu BELMA 2022. W konkursie biorą udział wydawcy z całej Europy, prezentując materiały i rozwiązania edukacyjne dla wszystkich etapów – od przedszkoli do edukacji wyższej.

BELMA, czyli Best European Learning Materials Awards (ang. Nagrody za najlepsze europejskie materiały edukacyjne) to organizowany od 2011 konkurs nagradzający najlepsze materiały edukacyjne przygotowane przez wydawców z Europy. Jury konkursu ocenia  poziom merytoryczny publikacji, realizację założeń nowoczesnej edukacji oraz atrakcyjność i praktyczne zastosowanie w procesie nauczania.

Kilka dni temu jury konkursu wyłoniło finalistów konkursu. Wśród nich wytypowana została seria programów Wirtualne Laboratoria Przyrodnicze, czyli kompleksowe materiały interaktywne do nauki biologii, chemii, fizyki i geografii na etapie szkoły ponadpodstawowej. Są to jedyne materiały wydane przez polskiego wydawcę, które trafiły do ścisłego finału konkursu BELMA.

Serdecznie dziękujemy za to wyróżnienie, a teraz mocno trzymamy kciuki za zwycięstwo. Trzymajcie kciuki razem z nami, ogłoszenie wyników już wkrótce!

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość