Wirtualne Laboratoria Przyrodnicze od Learnetic w finale prestiżowego konkursu BELMA

Seria programów Wirtualne Laboratoria Przyrodnicze trafiła do ścisłego finału konkursu BELMA 2022. W konkursie biorą udział wydawcy z całej Europy, prezentując materiały i rozwiązania edukacyjne dla wszystkich etapów – od przedszkoli do edukacji wyższej.

BELMA, czyli Best European Learning Materials Awards (ang. Nagrody za najlepsze europejskie materiały edukacyjne) to organizowany od 2011 konkurs nagradzający najlepsze materiały edukacyjne przygotowane przez wydawców z Europy. Jury konkursu ocenia  poziom merytoryczny publikacji, realizację założeń nowoczesnej edukacji oraz atrakcyjność i praktyczne zastosowanie w procesie nauczania.

Kilka dni temu jury konkursu wyłoniło finalistów konkursu. Wśród nich wytypowana została seria programów Wirtualne Laboratoria Przyrodnicze, czyli kompleksowe materiały interaktywne do nauki biologii, chemii, fizyki i geografii na etapie szkoły ponadpodstawowej. Są to jedyne materiały wydane przez polskiego wydawcę, które trafiły do ścisłego finału konkursu BELMA.

Serdecznie dziękujemy za to wyróżnienie, a teraz mocno trzymamy kciuki za zwycięstwo. Trzymajcie kciuki razem z nami, ogłoszenie wyników już wkrótce!

Udostępnij post

Inne

artykuły

Zabrze, 25.04, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2024-04-17
Aktywna Tablica 2024

Aktywna Tablica 2024 – terminy, wzory wniosków i najważniejsze informacje

2024-03-11

Łódź, 17.04, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2024-04-03