Weź udział w konkursie Matematyka. To rozumiem!

Drodzy Uczniowie oraz Nauczyciele,


zbliża się czas Świąt Bożego Narodzenia, a co za tym idzie czas prezentów. My też chcemy zabawić się w świątecznego Mikołaja, dlatego wspólnie z firmą Moje Bambino przygotowaliśmy konkurs, w którym obdarujemy Was atrakcyjnymi nagrodami!

Chcesz zamienić się w grafika i popisać wyobraźnią oraz umiejętnościami plastycznymi? Zapraszamy do udziału w konkursie Matematyka. To rozumiem!

Zadanie konkursowe polega na wymyśleniu wesołej animacji, która pojawia się jako nagroda za poprawnie rozwiązane zadanie w programie Matematyka. To rozumiem! Nie wiesz o jaką animację nam chodzi? Nic nie szkodzi, wystarczy, że rozwiążesz poprawnie zadanie matematyczne tutaj i od razu dowiesz się co i jak.

Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy w formie:

  • trwającego około 30 sekund filmu z wypowiedzią dziecka, 
  • rysunku lub grafiki z dołączonym opisem scenariusza animacji, czyli opowiedz nam co ma się dziać podczas Twojej animacji.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Do konkursu zapraszamy uczniów z klas 1-3 szkoły podstawowej po wyrażeniu zgody nauczyciela. Prace konkursowe muszą być dostarczone przez nauczyciela w wyznaczonym terminie na adres marketing@learnetic.com, w temacie wiadomości: Konkurs: to rozumiem. Jedna szkoła może wygrać jedną nagrodę główną, ponieważ nagroda przeznaczona jest dla całej szkoły.

 

Nagrody:

Jury konkursu wybierze dziesięć zwycięskich zgłoszeń, które otrzymają nagrody o łącznej wartości ponad 20 000. złotych! Nagrody to multimedialne zestawy programów Matematyka. To rozumiem! 1-3 (każdy zestaw zawiera licencje bezterminowe dla 3 nauczycieli) wraz z licencjami uczniowskimi dla 90 uczniów na rok. Zestawy Matematyka. To rozumiem! to idealna pomoc do lekcji zdalnych (współdzielenie ekranu, zadawanie uczniom zadań, które sprawdzają się automatycznie), jak i stacjonarnych (każdy zestaw to kilkaset gotowych lekcji, a także tradycyjne pomoce, dzięki którym można realizować idee nauki hybrydowej). Przewidujemy również nagrody pocieszenia w formie edukacyjnych pomocy, które zostały ufundowane przez firmę Moje Bambino – lidera rynku wyposażenia placówek edukacyjnych.

Więcej szczegółów oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie: https://torozumiem.pl/konkurs/

Konkurs trwa od 24 listopada, do 18 grudnia 2020 roku.

Czekamy na Wasze zgłoszenia i życzymy powodzenia!

Zespół Learnetic SA

Udostępnij post

Inne

artykuły

Września, 1-2.03, Lepsza Edukacja

2024-01-30

Gdańsk, 16.04, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2024-04-03
aktywny samorząd 2024

Zakup pomocy edukacyjnych z programu Aktywny samorząd 2024 (PFRON)

2024-03-04