Weź udział w konkursie i powiększ swoją kolekcję programów z serii mTalent!

Korzystasz w swojej pracy z programów mTalent? Uważasz je za nieodzowne wsparcie? W takim razie pochwal się swoją kolekcją i zyskaj szansę na wzbogacenie jej o kolejny program z serii uznanej za najlepsze pomoce do specjalnych potrzeb edukacyjnych na świecie!

Seria mTalent to najnowocześniejsze, wielokrotnie nagradzane i stworzone przez specjalistów z ponad 30-letnim doświadczeniem programy, które skutecznie wspierają terapię i pozwalają na całkowitą indywidualizację przebiegu nauczania. Są wykorzystywane przez coraz liczniejsze grono terapeutów, czego dowodzi m.in. Mapa Polecanych Gabinetów mTalent, która skupia specjalistów z całej Polski.

Jeśli Ty także masz w swojej kolekcji chociaż jeden program z serii mTalent i chcesz ją powiększyć o nowy nabytek, to konieczne weź udział w naszym konkursie! 

Zrób zdjęcie, narysuj, opisz lub w inny kreatywny sposób pokaż, z jakich pozycji mTalent korzystasz w swojej pracy. Zadanie konkursowe umieść w komentarzu do posta na facebookowym profilu Wyrównywanie szans.

Pięciu zwycięzców będzie miało możliwość wybrać jeden ze wskazanych programów: mTalent Autyzm. Mowa w kontekście społecznym cz.1 lub mTalent Autyzm. Mowa w kontekście społecznym cz.2 lub mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI cz. 1 lub mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI cz. 2.

Warunki konkursu:

Konkurs jest skierowany do wszystkich terapeutów, nauczycieli i pedagogów specjalnych, którzy dołączyli lub dołączą przed rozwiązaniem konkursu do Mapy Polecanych Gabinetów mTalent.

Na zgłoszenia konkursowe czekamy od godz. 12:00 13.04.2023 do godz. 12:00 28.04.2023.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone pod postem konkursowym na Facebooku Wyrównywanie szans.

Regulamin konkursu znajdziecie na: https://bit.ly/3UzfUCr

W przypadku udostępnienia materiałów z udziałem nieletnich, prosimy o wypełnienie oświadczenia oraz przesłanie go na adres marketing@learnetic.com: https://bit.ly/3MEFEev

Zachęcamy do dzielenia się informacją o konkursie z innymi! Czekamy na Waszą kreatywną twórczość.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Aktywna Tablica 2024

Przygotuj się do programu Aktywna Tablica 2024. Wybierz pomoce edukacyjne do szkoły podstawowej i ponadpodstawowej

2024-02-27

Toruń, 3-4.10, Kongres TIK w edukacji

2024-05-06

Najlepszy prezent na Europejski Dzień Logopedy – odbierz bezpłatnie LogoTest 7!

2024-03-06