Weź udział w bezpłatnym webinarze i dowiedz się, jak zdobyć dofinansowanie dla Twojego przedszkola!

Chcesz skorzystać z dofinansowania dla przedszkoli, ale nie masz pewności, jak poprawnie wypełnić wniosek? Przychodzimy z pomocą! Już 21 września odbędzie się bezpłatny webinar, podczas którego pokażemy, jak bezstresowo i na czas wypełnić formalności, aby otrzymać wsparcie w ramach funduszy europejskich na edukację przedszkolną.

Podczas webinaru wystąpią Paweł Kasprzak – współzałożyciel firmy Euro Lider Group, ekspert w zakresie ubiegania się o dofinansowania ze środków z Unii Europejskiej – i Kamila Bogucka – neuropsycholożka i autorka merytoryczna z firmy Learnetic SA tworzącej nowoczesne pomoce dydaktyczne. Uczestników spotkania zachęcamy do zadawania pytań naszym ekspertom!

Wydarzenie, które odbędzie się 21.09 o godzinie 10:00, dotyczy projektu na woj. pomorskie, w ramach którego przewidziana pula ponad 100 mln zł zostanie przeznaczona m.in. na:

✅ zajęcia wspierające rozwój kompetencji kluczowych dzieci (w tym dzieci z doświadczeniem migracji),

✅ zakup i montaż wyposażenia, pomocy dydaktycznych i specjalistycznych narzędzi, dostosowanych do rozpoznawania potrzeb edukacyjnych i rozwojowych,

✅ wspieranie tworzenia nowych miejsc wychowania przedszkolnego,

✅ podniesienie kompetencji nauczycieli i organizację zajęć terapeutycznych.

Termin składania wniosków w woj. pomorskim mija już 4 października. Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkie osoby, które dopiero będą składać wnioski w tym projekcie i chcą być pewne, że zrobią to poprawnie i w terminie, a otrzymane środki przeznaczą w możliwe najbardziej efektywny i odpowiedzialny sposób!

Udostępnij post

Inne

artykuły

nowości mTalent

Nadchodzą nowości z serii mTalent na rok 2024!

2024-02-15
konkurs mTalent

Weź udział w konkursie i wygraj zestaw mTalentowych gadżetów edukacyjnych!

2024-02-22

Warszawa, 18.04, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2024-04-03