Warszawa, xx.10, Kongres dla Dyrektorów Placówek Niepublicznych

W październiku zapraszamy do odwiedzenia Warszawy, gdzie odbędzie się Ogólnopolski Kongres dla Dyrektorów Placówek Niepublicznych. To okazja do wzięciu udziału w wydarzeniu pełnym merytorycznych wystąpień, inspirujących dyskusji i wymiany doświadczeń. Od lat Kongres jest przestrzenią realnego dialogu o przyszłości edukacji niepublicznej.

Zapraszamy!

Udostępnij post

Inne

artykuły

Toruń, 30.06-2.07, Informatyka w Edukacji

2026-06-02
Na grafice znajdują się dwa kadry przedstawiające kobietę w białej bluzce i okularach, która prezentuje materiały do edukacji specjalnej. Dodatkowo na banerze umieszczono teksty zachęcające do obejrzenia filmików z propozycjami zajęć z zakresu edukacji specjalnej.

Nowoczesne technologie w edukacji specjalnej: Jak ożywić lekcje w szkole podstawowej?

2026-04-14

Czy technologia wpływa pozytywnie na edukację? To zależy…

2026-04-06