Warszawa, 6.06, Rozwiązania w obszarze cyfryzacji szkół

Konfederacja Lewiatan zaprasza na spotkanie „Rozwiązania w obszarze cyfryzacji szkół – rola koordynatorów cyfrowych i możliwości podnoszenia kompetencji w obszarze AI przez nauczycieli”. Wydarzenie odbędzie się 6 czerwca w Warszawie przy ulicy Zbyszka Cybulskiego 5.

Spotkanie dotyczące rozwiązań w obszarze cyfryzacji szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych będzie z jednej strony okazją do pogłębienia wiedzy i zdobycia inspirujących informacji, z drugiej do budowania relacji szkół i firm z branży edtech.

W czasie spotkania planowane jest:

  • przybliżenie roli koordynatorów cyfrowych oraz planowanych możliwości ich rozwoju
  • przedstawienie możliwości podnoszenia kompetencji w obszarze AI przez nauczycieli
  • prezentacja ciekawych rozwiązań cyfrowych możliwych do wykorzystania w praktyce funkcjonowania szkół.

Zaproszeni są w szczególności:

  • dyrektorzy i dyrektorki szkół
  • liderzy i liderki cyfrowych zmian w szkołach
  • osoby odpowiedzialne w placówkach za ucyfrowienie szkoły i procesu nauczania
  • osoby zainteresowane objęciem zadań koordynatorów cyfrowych w szkołach
  • nauczyciele i nauczycieki zainteresowane podniesieniem kompetencji cyfrowych, szczególnie w obszarze AI.

Liczba miejsc ograniczona. Udział jest bezpłatny.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Warszawa, 24-25.10, Ogólnopolski Kongres dla Dyrektorów Placówek Niepublicznych

2025-07-15

Jak zorganizować przestrzeń do nauki w domu, by sprzyjała koncentracji i kreatywności?

2025-08-04
mTalent Zajęcia logopedyczne dla młodzieży i dorosłych recenzja

mTalent Zajęcia Logopedyczne dla młodzieży i dorosłych „To realne wsparcie w terapii – nowoczesne, mądre i skuteczne!” [recenzja programu]

2025-07-24