Warszawa/ 26.11.2022 XI Ogólnopolska Konferencja Logopedyczna

Wszystkich, którym bliski jest temat logopedii zapraszamy do wzięciu udziału w XI Ogólnopolskiej Konferencji Logopedycznej, która odbędzie się już 26 listopada w Warszawie.

Wydarzenie jest skierowane w szczególności do logopedów, którym zależy na zbudowaniu profesjonalnej, holistycznej i interdyscyplinarnej terapii swoich podopiecznych we współpracy z innymi specjalistami. Wiele interesujących wniosków z wydarzenia z pewnością wyciągną również studenci logopedii, psycholodzy, nauczyciele i pedagodzy specjalni planujący terapię usprawniającą komunikację m.in. osób z ASD oraz mutyzmem.

Podczas kongresu zaplanowano 3 bloki tematycznych wykładów, a także 2 warsztaty skupiające się na zastosowaniu nabytej wiedzy w codziennej pracy. Wśród prelegentów nie zabraknie specjalistów i innowatorów, którzy chętnie korzystają w swoich gabinetach z najnowszych rozwiązań.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie opowiemy m.in. o programach z serii mTalent, które świetnie sprawdzą się podczas zajęć logopedycznych.

Do zobaczenia!

Udostępnij post

Inne

artykuły

aktywny samorząd 2024

Zakup pomocy edukacyjnych z programu Aktywny samorząd 2024 (PFRON)

2024-03-04

Zapraszamy na marcowe konferencje

2024-01-31
Aktywna Tablica 2024 – jak złożyć wniosek?

Aktywna Tablica 2024 – jak złożyć wniosek? [gotowe wzory]

2024-03-20