Warszawa, 20.09, Witaj Szkoło!

Konferencja “Witaj Szkoło” to spotkanie organizowanie przez Fundację EdTech Poland. Jest ono adresowane do specjalistów od edukacji, przedstawicieli władz centralnych i lokalnych, nauczycieli oraz firm z branży EdTech.

Podczas czwartej edycji konferencji porozmawiamy m.in. o nowych perspektywach i planach transformacji cyfrowej w dziedzinie edukacji i finansowaniu technologii w szkołach. Będzie to również okazja, aby poznać innowacyjne rozwiązania edukacyjne, z których mogą korzystać nauczyciele oraz uczniowie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Więcej informacji na stronie organizatorów: https://witajszkolo.com.pl/.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Zainwestuj w kompetencje kluczowe swoich uczniów! 6,5 mln złotych z funduszy EU na rozwój szkół w regionie warszawskim

2026-05-15
Multimedialne programy dla szkół do nauki matematyki

Matematyka Teoria i Praktyka. Narzędzie, które pracuje na Twój sukces (i wolny czas)

2026-04-22
jak wprowadzić technologię w przedszkolu bez przebodźcowania

Higiena cyfrowa od najmłodszych lat. Jak mądrze wprowadzać technologię na zajęciach?

2026-05-25