Warszawa, 20.09, Witaj Szkoło!

Konferencja “Witaj Szkoło” to spotkanie organizowanie przez Fundację EdTech Poland. Jest ono adresowane do specjalistów od edukacji, przedstawicieli władz centralnych i lokalnych, nauczycieli oraz firm z branży EdTech.

Podczas czwartej edycji konferencji porozmawiamy m.in. o nowych perspektywach i planach transformacji cyfrowej w dziedzinie edukacji i finansowaniu technologii w szkołach. Będzie to również okazja, aby poznać innowacyjne rozwiązania edukacyjne, z których mogą korzystać nauczyciele oraz uczniowie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Więcej informacji na stronie organizatorów: https://witajszkolo.com.pl/.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Grafika zapowiadająca bezpłatny webinar „Pracownie AI w praktyce. Pierwsze kroki z pracowniami AI”. Na jasnym, błękitno-fioletowym tle z technologicznymi ikonami widnieją informacje: data 22 czerwca, godzina 10:30–12:00, wstęp wolny. Po prawej stronie znajduje się zdjęcie prelegenta, którym jest Jacek Ścibor.

Pracownie AI w praktyce! Bezpłatny webinar dla szkół [22.06, 10:30]

2026-06-17

Stwórz z nami program cyfrowej transformacji szkoły niezbędny w dofinansowaniu Cyfrowy Uczeń! 

2026-05-11

Nowy Tomyśl, 17-18.04, KASSK

2026-04-14