Warszawa, 20.09, Witaj Szkoło!

Konferencja “Witaj Szkoło” to spotkanie organizowanie przez Fundację EdTech Poland. Jest ono adresowane do specjalistów od edukacji, przedstawicieli władz centralnych i lokalnych, nauczycieli oraz firm z branży EdTech.

Podczas czwartej edycji konferencji porozmawiamy m.in. o nowych perspektywach i planach transformacji cyfrowej w dziedzinie edukacji i finansowaniu technologii w szkołach. Będzie to również okazja, aby poznać innowacyjne rozwiązania edukacyjne, z których mogą korzystać nauczyciele oraz uczniowie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Więcej informacji na stronie organizatorów: https://witajszkolo.com.pl/.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Podział pomocy we wniosku Cyfrowy Uczeń 2026 dla przedszkoli wg rozporządzenia

2026-04-07
mTalent TUS opinia ekspertek z gabinetu TUSI

„To narzędzie, które realnie wspiera pracę terapeuty” – opinia o mTalent TUS

2026-04-21
Obrazek przedstawia pedagoga specjalnego i dziecko podczas terapii pedagogicznej. Na banerze znajdują się także napisy promujące granty unijne dla szkół z województwa mazowieckiego.

Ponad 47 mln PLN na szkołę bez barier na Mazowszu. Szczegółowy przewodnik po funduszach unijnych na edukację włączającą.

2026-04-10