Warszawa, 20.09, Witaj Szkoło!

Konferencja “Witaj Szkoło” to spotkanie organizowanie przez Fundację EdTech Poland. Jest ono adresowane do specjalistów od edukacji, przedstawicieli władz centralnych i lokalnych, nauczycieli oraz firm z branży EdTech.

Podczas czwartej edycji konferencji porozmawiamy m.in. o nowych perspektywach i planach transformacji cyfrowej w dziedzinie edukacji i finansowaniu technologii w szkołach. Będzie to również okazja, aby poznać innowacyjne rozwiązania edukacyjne, z których mogą korzystać nauczyciele oraz uczniowie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Więcej informacji na stronie organizatorów: https://witajszkolo.com.pl/.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Od schematów do sprawczości. Jak „Kompas Jutra” zmienia oblicze lekcji matematyki?

2026-05-26

Współpraca Learnetic z Uniwersytetem Śląskim

2026-05-11

Warszawa, 23-24.05, Inspiracje Wczesnoszkolne

2026-04-21