Wakacje z Dzwonek.pl. Przekuj nową ekscytację w trwałą pasję

Dwa miesiące wakacji to okres regeneracji dla wszystkich uczniów i nauczycieli. W tym czasie kluczowy jest wypoczynek i naładowanie baterii przed nowym rokiem szkolnym, ale warto w swoich planach zostawić nieco miejsca na naukę. Ale naukę nie dla ocen, zdania egzaminów lub realizacji podstawy programowej. Postaw na naukę, która da Ci satysfakcję i radość!

Trudno wyobrazić sobie lepszy czas realizacji marzeń niż wakacje. Niezależnie od tego, czy w Waszych głowach pojawiają się obrazy plaży w Krynicy Morskiej czy na Ibizie, górskich szlaków w Tatrach czy Dolomitach, to warto nie tylko te marzenia zrealizować, ale także przekuć je w coś trwałego. Z myślą o wszystkich pasjonatach zagranicznych podróży i poznawania obcych nam kultur, przygotowaliśmy zestaw kursów językowych.

W przepastnej bibliotece platformy Dzwonek.pl znajdziecie zarówno rozwiązania bezpłatne, jak i wymagające niewielkiej opłaty. To zestawy do nauki języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego i włoskiego na poziomie od A1 do C2. Niezależnie od tego, czy próbujesz przypomnieć sobie dawno nieużywane zwroty w obcym języku lub poznać jego podstawy, a może chcesz biegle i swobodnie komunikować się z nowo poznanymi znajomymi – na platformie Dzwonek.pl znajdziesz coś dla siebie.

W Learnetic postrzegamy edukację nie jako przykry obowiązek, lecz wielki przywilej, który pozwala każdemu z nas ciągle się rozwijać i odkrywać oraz pogłębiać nowe pasje i zainteresowania. Dlatego wierzymy, że w momencie gdy nasz organizm jest zregenerowany i wypoczęty, a w głowie roi się od wspaniałych pomysłów, to warto uczynić kolejny krok i rozpocząć naukę, która okaże się wielką, piękną przygodą. Dlatego zajrzyj na Dzwonek.pl już dziś i uczyń te wakacje wyjątkowymi.

Możesz wybierać spośród propozycji takich wydawnictw, jak między innymi:

Udostępnij post

Inne

artykuły

Uwaga! MEN opublikowało zmiany we wniosku Aktywna Tablica 2024 [08.04]

2024-04-09

Wypróbuj pierwszy mTalent w języku angielskim!

2024-06-19

Warszawa, 18.04, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2024-04-03