VI Ogólnopolska Konferencja Samorządu i Oświaty Edukacja Przyszłości – 21-22.05 Lublin

VI Ogólnopolska Konferencja Samorządu i Oświaty Edukacja Przyszłości – 21-22.05 Lublin

VI Ogólnopolska Konferencja Samorządu i Oświaty Edukacja Przyszłości – 21-22.05 Lublin 825 431 Jacek Świątek

Z przyjemnością informujemy, że firma Learnetic została partnerem tegorocznej konferencji Edukacja Przyszłości w Lublinie. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, odwiedzenia naszego stoiska oraz wysłuchania panelu dyskusyjnego z udziałem przedstawicieli naszej firmy.

Szósta edycja Konferencja Samorządu i Oświaty Edukacja Przyszłości to dwa dni pełne warsztatów, wykładów i spotkań z ekspertami i wystawcami, a tym samym świetna okazja do wymiany doświadczeń i zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami z dziedziny edukacji.

Program konferencji został podzielony na cztery ciekawe i istotne zagadnienia, które dotyczą zarządzania oświatą i dyrektorów szkół, multimedialnej szkoły, kultury i sportu oraz szkolnictwa branżowego.

W trakcie drugiego dnia konferencji w godzinach 11:30-12:30 odbędzie się panel dyskusyjny zatytułowany „Nowe podejście do edukacji. Multimedialna klasa i laboratorium klasowe”. W rozmowie udział weźmie – kierownik marketingu firmy Learnetic – Lech Wikaryjczyk. Serdecznie zapraszamy do wysłuchania tej dyskusji.

Konferencja odbędzie się w dniach 21-22 maja w Lubelskim Centrum Konferencyjnym przy ul. Artura Grottgera 2. Więcej informacji i rejestracja na stronie organizatorów.

Zapraszamy!

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość