VI Ogólnopolska Konferencja BeZee [online, 18-20.11]

VI Ogólnopolska Konferencja BeZee [online, 18-20.11]

VI Ogólnopolska Konferencja BeZee [online, 18-20.11] 824 431 Jacek Świątek

Serdecznie zapraszamy na szóstą już edycją konferencji BeZee, która – co nikogo nie powinno dziwić – odbędzie się w tym roku w całkowicie online. Mimo tej wyjątkowej sytuacji atrakcji nie powinno zabraknąć, co łatwo zauważyć, patrząc na listę zaproszonych ekspertów, którzy w ciągu trzech dni konferencji poprowadzą różne wykłady oraz warsztaty.

Pośród prelegentów znalazł się także Lech Wikaryjczyk – dyrektor marketingu w firmie Learnetic, który trzeciego dnia konferencji o godz. 15:00 będzie prowadził warsztat na temat otwartych zasobów edukacyjnych. Przeczytaj opis poniżej, przyjmij zaproszenie i weź udział w warsztacie.

Konsekwencje epidemii postawiły w trudnej sytuacji nauczycieli oraz dyrektorów szkół. Kolejny raz w tym roku spotykamy się z zamknięciem szkół i przejściem do systemu nauki zdalnej, tym razem w klasach podstawowych 4-8. Nauczanie na odległość jest koniecznym rozwiązaniem, jednak aby zrobić to dobrze, potrzebny jest dostęp do odpowiedniej wiedzy, narzędzi i materiałów. Na warsztacie pokażę jak przy pomocy darmowych technologii tworzyć własne multimedialne materiały edukacyjne – takie, które spełniają wymagania nauczycieli oraz odpowiadają na potrzeby uczniów. Własnoręcznie przygotowane zasoby można wykorzystać na niejednej lekcji lub zadawać jako pracę domową (która w przypadku ćwiczeń zamkniętych sprawdzi i podsumuje wyniki, automatycznie usprawniając pracę nauczyciela).

VI Ogólnopolska Konferencja BeZee odbędzie się w dniach 18-20.11. Więcej informacji na oficjalnej stronie konferencji.

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość