VI edycja Integracja Dla Edukacji – Nowy wymiar przestrzeni szkolnych

Miło nam poinformować, że firma Learnetic została partnerem VI edycji serii konferencji „Integracja Dla Edukacji” organizowanej przez Moje Bambino. W imieniu organizatorów i własnym zapraszamy dyrektorów, nauczycieli szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych i innych pracowników oświaty do udziału w tym wydarzeniu.

Celem konferencji jest przekazanie merytorycznej wiedzy, pokazanie nowoczesnych narzędzi, metod i nieszablonowych rozwiązań dedykowanych dla segmentu szkolnego. W trakcie konferencji zwiedzający będą mieli możliwość zapoznać się także z naszą ofertą, obejrzeć z bliska i poeksperymentować z zestawami wyposażenia szkolnych pracowni przyrodniczych LaboLAB, a także uzyskać informacje na temat ich finansowania.

VI edycja Integracja Dla Edukacji to cykl ośmiu bezpłatnych konferencji, które odbędą się w maju we: Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Lublinie i Warszawie. Zapisy do konferencji już ruszyły. Zapraszamy do odwiedzenia poniższej strony, gdzie znajdują się szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Nowy katalog mTalent jest już dostępny! Poznaj nadchodzące premiery

2024-03-05

Białystok, 15.03, Edukacja włączająca w świecie różnorodności kulturowej. Wyzwania polskiej szkoły

2024-03-04

Propozycje interaktywnych zajęć na temat majowych świąt

2024-04-23