VI edycja Integracja Dla Edukacji – Nowy wymiar przestrzeni szkolnych

VI edycja Integracja Dla Edukacji – Nowy wymiar przestrzeni szkolnych

VI edycja Integracja Dla Edukacji – Nowy wymiar przestrzeni szkolnych 825 431 Jacek Świątek

Miło nam poinformować, że firma Learnetic została partnerem VI edycji serii konferencji „Integracja Dla Edukacji” organizowanej przez Moje Bambino. W imieniu organizatorów i własnym zapraszamy dyrektorów, nauczycieli szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych i innych pracowników oświaty do udziału w tym wydarzeniu.

Celem konferencji jest przekazanie merytorycznej wiedzy, pokazanie nowoczesnych narzędzi, metod i nieszablonowych rozwiązań dedykowanych dla segmentu szkolnego. W trakcie konferencji zwiedzający będą mieli możliwość zapoznać się także z naszą ofertą, obejrzeć z bliska i poeksperymentować z zestawami wyposażenia szkolnych pracowni przyrodniczych LaboLAB, a także uzyskać informacje na temat ich finansowania.

VI edycja Integracja Dla Edukacji to cykl ośmiu bezpłatnych konferencji, które odbędą się w maju we: Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Lublinie i Warszawie. Zapisy do konferencji już ruszyły. Zapraszamy do odwiedzenia poniższej strony, gdzie znajdują się szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy.

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość