Tomaszów Mazowiecki, 9.10, Konferencja ORE

Już 9 października zapraszamy do Tomaszowa Mazowieckiego, gdzie zaprezentujemy Wam ofertę firmy Learnetic. Nie zabraknie także naszego stoiska, przy którym będzie można przetestować wersje demo wszystkich omawianych rozwiązań.

Konferencja poświęcona jest omówieniu projektu Cyfryzacja szkół. Wydarzenie będzie miało charakter teoretyczno-praktyczny.

Zapraszamy!

Udostępnij post

Inne

artykuły

Na grafice znajduje się zdjęcie nauczycielki wychowania przeszklonego oraz 3 uczniów w wieku przedszkolnym (dwie dziewczynki i chłopiec). Dzieci grają w grę planszową. Dodatkowo na banerze znajdują się napisy informujące o naborze wniosków do konkursu grantowego dla przedszkoli w województwa zachodniopomorskiego.

Szansa dla przedszkoli na Pomorzu Zachodnim: ponad 21 milionów złotych na wsparcie edukacji przedszkolnej

2026-03-23
Na grafice znajduje się zdjęcie nauczycielki oraz dwójki dzieci - chłopca i dziewczynki w wieku przedszkolnym. Nauczycielka pokazuje im zadanie na tablecie. Poza zdjęciem na grafice umieszczono tekst reklamujący konkurs grantowy dla przeszkoli z województwa mazowieckiego.

Prawie 36 milionów złotych dla przedszkoli z województwa mazowieckiego

2026-02-03

Wirtualna rzeczywistość w mTalent! Czas na terapię w VR

2026-03-05