Targi Technologii i Wyposażenia dla Edukacji EDUTEC (28.02-1.03.19 r., Poznań)

Mamy wielką przyjemność poinformować, że przedstawiciele naszej firmy przygotowują stoisko i już niedługo pojawią się na zbliżających się Targach Technologii i Wyposażenia dla Edukacji EDUTEC w Poznaniu.

Targi Technologii i Wyposażenia dla Edukacji EDUTEC to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z najnowszymi produktami dla sektora edukacji, a także wysłuchania ciekawych konferencji i udziału w licznych warsztatach.

Zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska, gdzie przedstawiciele firmy Learnetic z przyjemnością opowiedzą o wszystkich rozwiązaniach i produktach dla edukacji, jakie znajdują się w naszej ofercie.

Targi EDUTEC w Poznaniu odbywają się przy III Ogólnopolskim Kongresie Oświatowym, który adresowany jest do dyrektorów szkół i nauczycieli na różnych poziomach nauczania, a także do przedstawicieli samorządów prowadzących szkoły i placówki edukacyjne. Jego tematyka poświęcona będzie szeroko pojętemu bezpieczeństwu.

Wszystkie wydarzenia odbędą się w Poznań Congress Center przy ul Głogowskiej 10. Stoiska wystawców będą usytuowane przed salami konferencyjnymi. Targi EDUTEC będą miały gwarantowaną profesjonalną publiczność. Wstęp na targi będzie bezpłatny i możliwy również dla osób, które nie zarejestrują się na kongres i na konferencje.

Od 1 do 3 marca 2019 r. w bezpośrednim sąsiedztwie Poznań Congress Center odbędą się także największe w Polsce Targi Edukacyjne. Co roku uczestniczy w nich około 250 wystawców – szkół, uczelni oraz różnorodnych instytucji i placówek edukacyjnych.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Włocławek, 5.06, Edukacja w cyfrowym wymiarze

2024-05-05

Nowy katalog mTalent jest już dostępny! Poznaj nadchodzące premiery

2024-03-05

Online, 18.11, Konferencja EduOnline – edycja jesienna

2024-05-06