Sprawdź najnowsze demo i przygotuj się na premierę programu mTalent ADHD 

Wśród tegorocznych nowości z serii mTalent dużo uwagi poświęcono programowi dotyczącemu ADHD. Oprogramowanie przygotowane we współpracy ze Stowarzyszeniem Pomocy Dzieciom z Nadpobudliwością Psychoruchową „Pomost” ukaże się lada moment, a już dzisiaj udostępniamy bezpłatną wersję demo.

mTalent ADHD to nowa propozycja twórców „najlepszych programów terapeutycznych na świecie”. Materiał został podzielony na dwie grupy wiekowe: 6+ oraz 11+.

Czym jest mTalent ADHD?

To zestaw interaktywnych ćwiczeń, kart pracy i scenariuszy do pracy z uczniem z objawami lub diagnozą zespołu nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi.

Co znajdziesz w programie?

Program składa się z ponad 650 ekranów interaktywnych i kart pracy do wydruku, przewodnika metodycznego oraz zestawu materiałów dodatkowych w jednym pudełku. W zestawie znajduje się także bezpłatne szkolenie, którego ukończenie gwarantuje certyfikat niezbędny do realizacji wymogów rozporządzenia o Aktywnej Tablicy.

Dla kogo jest on dedykowany?

mTalent ADHD świetnie sprawdzi się w pracy terapeutów i nauczycieli zajmujących się dziećmi w dwóch grupach wiekowych (6+ i 11+) w zakresie zaburzeń uwagi, nadruchliwości i impulsywności, czyli trzech obszarów, w których pojawiają się objawy charakterystyczne dla ADHD.

Jakie zajęcia możesz przeprowadzić w oparciu o ten program?

Nasza nowość idealnie nadaje się do wykorzystania w małych grupach (np. na zajęciach z zakresu rozwijania kompetencji emocjonalno-społecznych) lub doraźnie, według potrzeb, możliwości i planu pracy konkretnych terapeutów i uczniów.

Przypominamy, że wszystkie programy z serii mTalent można nabyć, korzystając z dofinansowania Aktywna Tablica. Aby nie przegapić żadnych informacji na temat nadchodzących nowości, darmowych wersji próbnych oraz możliwości sfinansowania zakupu, śledźcie nasz profil na Facebooku.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Kup nowoczesne pomoce edukacyjne w ramach dofinansowania Aktywna Tablica 2024 [szkoły ponadpodstawowe]

2024-04-22

Włocławek, 5.06, Edukacja w cyfrowym wymiarze – wizja, misja, sztuczna inteligencja

2024-05-22

Włocławek, 5.06, Edukacja w cyfrowym wymiarze

2024-05-05