Spotkanie online Aktywna Tablica / 5.05.2022 Aktywna Tablica SPE 2022


Zapraszamy do udziału w webinarze „Aktywna Tablica SPE 2022”, na którym poruszymy najważniejsze tematy związane z tegorocznym dofinansowaniem oraz nowoczesnymi pomocami edukacyjnymi.

Spotkanie skierowane jest do nauczycieli oraz dyrektorów szkół podstawowych, którzy biorą udział w programie dofinansowania Aktywna Tablica. Podczas webinaru wraz z ekspertami odpowiemy na wszystkie pytania związane z tym programem, a Zyta Czechowska i Jolanta Majkowska podzielą się z nami swoim doświadczeniem. Autorki bloga Specjalni.pl pokażą, jak podczas pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi wykorzystać zakupione z dofinansowania pomoce.

Nie możecie tego przegapić! Jak zawsze na naszych wydarzeniach obiecujemy dużo rzetelnej wiedzy i inspiracji.

Data wydarzenia: 5 maja 2022, godz. 18:00

Wstęp wolny!

Plan wydarzenia:

  • „Aktywna Tablica SPE krok po kroku”

Przekonaj się, co może zyskać Twoja szkoła, wybierając nasz specjalistyczny gabinet

  • „Najlepsze praktyki wykorzystania narzędzi Skriware i Learnetic w pracy z uczniami ze SPE”

Wystąpienie gościnne Jolanty Majkowskiej i Zyty Czechowskiej

Więcej szczegółów dotyczących webinaru oraz dofinansowania znajduje się na stronie: https://aktywnatablicaspe.pl/.


Przed spotkaniem, zachęcamy do skorzystania z generatora wniosków dostępnego na stronie https://aktywnatablicaspe.pl/pobierz-wniosek/, by zdążyć złożyć wniosek w terminie.

Organizatorami webinaru są firmy Learnetic oraz Skriware.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Stwórz z nami program cyfrowej transformacji szkoły niezbędny w dofinansowaniu Cyfrowy Uczeń! 

2026-05-11
Multimedialne programy dla szkół do nauki matematyki

Matematyka Teoria i Praktyka. Narzędzie, które pracuje na Twój sukces (i wolny czas)

2026-04-22
cyfrowy uczeń webinar ostatniej szansy - porady od eksperta

Ostatnia szansa na dofinansowanie „Cyfrowy Uczeń 2026”. Skorzystaj z bezpłatnego wsparcia eksperta!

2026-04-29