Seria mTalent Autyzm laureatem XX Konkursu Świat Przyjazny Dziecku

Seria mTalent Autyzm laureatem XX Konkursu Świat Przyjazny Dziecku

Seria mTalent Autyzm laureatem XX Konkursu Świat Przyjazny Dziecku 1200 628 Jacek Świątek

Bardzo miło nam poinformować, że cała seria mTalent Autyzm – czyli cztery specjalistyczne programy wspierające terapię – otrzymała wyróżnienie w kategorii edukacja w XX Konkursie Świat Przyjazny Dziecku organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Celem Konkursu Świat Przyjazny Dziecku jest wyróżnienie i nagrodzenie produktów dla dzieci, które w znaczący sposób wpływają na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny oraz na wrażliwość estetyczną dziecka. XX edycja konkursu została objęta honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka oraz Pani Prezydentowej Jolanty Kwaśniewskiej.

W tegorocznej edycji konkursu wyróżnienie w kategorii edukacja trafił do firmy Learnetic, czyli twórców serii programów wspierających terapię mTalent. Nagrodzone zostały programy: „mTalent Autyzm. Mowa w kontekście społecznym cz. 1”, „mTalent Autyzm. Mowa w kontekście społecznym cz. 2” oraz programy stworzone przy współpracy z Instytutem Wspomagania Rozwoju Dziecka: „mTalent Autyzm. Rozumienie i naśladowanie mowy”, „mTalent Autyzm. Mowa czynna, od słowa do zdania”.

Dziękujemy Kapitule Konkursu Świat Przyjazny Dziecku za to wyróżnienie!

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość