Seria mTalent Autyzm laureatem XX Konkursu Świat Przyjazny Dziecku

Bardzo miło nam poinformować, że cała seria mTalent Autyzm – czyli cztery specjalistyczne programy wspierające terapię – otrzymała wyróżnienie w kategorii edukacja w XX Konkursie Świat Przyjazny Dziecku organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Celem Konkursu Świat Przyjazny Dziecku jest wyróżnienie i nagrodzenie produktów dla dzieci, które w znaczący sposób wpływają na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny oraz na wrażliwość estetyczną dziecka. XX edycja konkursu została objęta honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka oraz Pani Prezydentowej Jolanty Kwaśniewskiej.

W tegorocznej edycji konkursu wyróżnienie w kategorii edukacja trafił do firmy Learnetic, czyli twórców serii programów wspierających terapię mTalent. Nagrodzone zostały programy: „mTalent Autyzm. Mowa w kontekście społecznym cz. 1”, „mTalent Autyzm. Mowa w kontekście społecznym cz. 2” oraz programy stworzone przy współpracy z Instytutem Wspomagania Rozwoju Dziecka: „mTalent Autyzm. Rozumienie i naśladowanie mowy”, „mTalent Autyzm. Mowa czynna, od słowa do zdania”.

Dziękujemy Kapitule Konkursu Świat Przyjazny Dziecku za to wyróżnienie!

Udostępnij post

Inne

artykuły

Poznaj nowości mTalent stworzone z myślą o przedszkolach

2024-03-22

Warszawa, 18.04, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2024-04-03

Learnetic S.A. partnerem Cyfrowego Dialogu! Pierwsze wspólne wydarzenie już za nami!

2024-04-08