Rozwiązania online gwarancją bezpieczeństwa wrażliwych danych Twoich podopiecznych

mtalent aktywna tablica

Rozwiązania online gwarancją bezpieczeństwa wrażliwych danych Twoich podopiecznych

Rozwiązania online gwarancją bezpieczeństwa wrażliwych danych Twoich podopiecznych 1200 628 Jacek Świątek

Informacje związane ze zdrowiem i przebiegiem terapii podopiecznych to dane wrażliwe, które muszą być szczególnie chronione. Dlatego specjaliści firmy Learnetic – najbardziej doświadczony zespół tworzący rozwiązania dla terapii – postawili na programy online, które gwarantują najwyższe bezpieczeństwo, niezależnie od wiedzy czy niezamierzonych działań użytkownika.

Programy mTalent, czyli gotowe narzędzia diagnostyczno-terapeutyczne do pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i rozwojowymi, to nowoczesne materiały oparte o platformę edukacyjną mTalent.pl i stworzone z wykorzystaniem środowiska HTML5. Takie podejście przekłada się na szereg zalet dla użytkownika, wśród których najważniejsza jest wygoda oraz bezpieczeństwo.

Z materiałów dostępnych na platformie mTalent.pl możesz korzystać na praktycznie dowolnym urządzeniu wyposażonym w przeglądarkę internetową – komputerze, tablecie, laptopie, a także monitorze czy tablicy interaktywnej. A co jeszcze ważniejsze, mTalent to jedyne programy terapeutyczne, z którymi możesz pracować w dowolnym miejscu – całkowicie niezależnie od tego, gdzie program został zainstalowany.

Rozwiązania online to również gwarancja bezpieczeństwa. Platforma mTalent.pl, podobnie jak inne produkty firmy Learnetic, korzystają z najnowszych i najbezpieczniejszych technologii szyfrowania danych, które przechowywane są na niezawodnych serwerach Google, a nie fizycznie na komputerze użytkownika. Dzięki temu wrażliwe dane nie są narażone na działanie złośliwego oprogramowania, a także niezamierzonego działania użytkownika czy zgubienia lub kradzieży komputera – jak ma to miejsce w przypadku programów instalowanych lokalnie na dysku urządzenia.

Konsekwencje związane z wyciekiem danych podopiecznych mogą być bardzo wysokie. Nawet drobna pomyłka, awaria czy wirus może doprowadzić do poważnego zagrożenia. W swojej pracy postaw więc na rozwiązania online, takie jak seria programów mTalent, które gwarantują najwyższe bezpieczeństwo, skutecznie chroniąc wrażliwe dane terapeutów i ich podopiecznych.

Zobacz więcej o programach mTalent na https://mtalent.pl/.

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość