Rozwiązania online gwarancją bezpieczeństwa wrażliwych danych Twoich podopiecznych

Informacje związane ze zdrowiem i przebiegiem terapii podopiecznych to dane wrażliwe, które muszą być szczególnie chronione. Dlatego specjaliści firmy Learnetic – najbardziej doświadczony zespół tworzący rozwiązania dla terapii – postawili na programy online, które gwarantują najwyższe bezpieczeństwo, niezależnie od wiedzy czy niezamierzonych działań użytkownika.

Programy mTalent, czyli gotowe narzędzia diagnostyczno-terapeutyczne do pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i rozwojowymi, to nowoczesne materiały oparte o platformę edukacyjną mTalent.pl i stworzone z wykorzystaniem środowiska HTML5. Takie podejście przekłada się na szereg zalet dla użytkownika, wśród których najważniejsza jest wygoda oraz bezpieczeństwo.

Z materiałów dostępnych na platformie mTalent.pl możesz korzystać na praktycznie dowolnym urządzeniu wyposażonym w przeglądarkę internetową – komputerze, tablecie, laptopie, a także monitorze czy tablicy interaktywnej. A co jeszcze ważniejsze, mTalent to jedyne programy terapeutyczne, z którymi możesz pracować w dowolnym miejscu – całkowicie niezależnie od tego, gdzie program został zainstalowany.

Rozwiązania online to również gwarancja bezpieczeństwa. Platforma mTalent.pl, podobnie jak inne produkty firmy Learnetic, korzystają z najnowszych i najbezpieczniejszych technologii szyfrowania danych, które przechowywane są na niezawodnych serwerach Google, a nie fizycznie na komputerze użytkownika. Dzięki temu wrażliwe dane nie są narażone na działanie złośliwego oprogramowania, a także niezamierzonego działania użytkownika czy zgubienia lub kradzieży komputera – jak ma to miejsce w przypadku programów instalowanych lokalnie na dysku urządzenia.

Konsekwencje związane z wyciekiem danych podopiecznych mogą być bardzo wysokie. Nawet drobna pomyłka, awaria czy wirus może doprowadzić do poważnego zagrożenia. W swojej pracy postaw więc na rozwiązania online, takie jak seria programów mTalent, które gwarantują najwyższe bezpieczeństwo, skutecznie chroniąc wrażliwe dane terapeutów i ich podopiecznych.

Zobacz więcej o programach mTalent na https://mtalent.pl/.

Udostępnij post

Inne

artykuły

licencja bezterminowa mTalent

Licencja bezterminowa mTalent – odpowiadamy na Wasze pytania [FAQ]

2024-02-28

Opole, 23.04, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2024-04-17

Online, 18.11, Konferencja EduOnline – edycja jesienna

2024-05-06