Programy mTalent w ramach dotacji celowej na podręczniki i materiały edukacyjne

Dotacja celowa na wyposażenie szkół w podręczniki może zostać przeznaczona na zakup specjalistycznych programów edukacyjnych i terapeutycznych, takich jak seria mTalent. Aby zrealizować taki zakup, wystarczy skorzystać z usług naszego partnera – serwisu DotacjeCelowe.pl, który specjalizuje się w obsłudze dotacji celowych Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Dotacja celowa na wyposażenie szkół w podręczniki, materiały edukacyjne i materiały ćwiczeniowe jest udzielana zarówno publicznym szkołom podstawowym, jak i niepublicznym?. Uczniom posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego przysługują wyższe kwoty dotacji.

Serwis DotacjeCelowe.pl i obsługa wniosków

Bezpłatny serwis DotacjeCelowe.pl umożliwia kompleksową obsługę dotacji celowych Ministerstwa Edukacji Narodowej na wyposażenie szkół w podręczniki, materiały edukacyjne i materiały ćwiczeniowe dla uczniów z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Usługi serwisu DotacjeCelowe.pl to dobór pomocy edukacyjnych, wniosków i realizacja dotacji dla placówek oświatowych.

Programy mTalent w ramach dotacji celowej

W ramach dotacji celowej na wyposażenie szkół w podręczniki, materiały edukacyjne i materiały ćwiczeniowe oraz usługi serwisu DotacjeCelowe.pl możliwy jest zakup programów mTalent

mTalent to stworzone przez specjalistów z ponad 30-letnim doświadczeniem programy wspierające współczesnego terapeutę i nauczyciela w pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i rozwojowymi. Programy z tej serii to gotowe narzędzia diagnostyczno-terapeutyczne, które mogą zostać włączone w program zajęć dydaktyczno-wyrównawczych, rewalidacyjnych, logopedycznych i korekcyjno-kompensacyjnych.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Kryteria podziału rezerwy części oświatowej subwencji ogólnej na rok 2024

Jak wykorzystać dofinansowanie z rezerwy oświatowej na rok 2024 na wyposażenie szkolnych sal i pracowni?

2024-06-04

Kraków, 25-26.04, Forum Bliżej Przedszkola

2024-04-22

Włocławek, 5.06, Edukacja w cyfrowym wymiarze – wizja, misja, sztuczna inteligencja

2024-05-22