Programy mTalent Niepełnosprawność intelektualna otrzymały wersję demo

Nowe programy dla pedagogów specjalnych pracujących z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną na zajęciach rewalidacyjnych, zarówno w szkolnictwie specjalnym, strukturach integracyjnych, jak i w szkołach masowych zadebiutują w najbliższych tygodniach. W oczekiwaniu na premierę zapraszamy do wypróbowania bezpłatnej wersji demo.

mTalent Potrafię. Niepełnosprawność intelektualna to innowacyjne narzędzie edukacyjne zaprojektowane z myślą o pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną. Program został stworzony dla nauczycieli, terapeutów i opiekunów, którzy pragną wspierać rozwój swoich podopiecznych w sposób atrakcyjny, dostosowany do ich indywidualnych potrzeb i możliwości.

mTalent Potrafię. Niepełnosprawność intelektualna oferuje bogaty zestaw interaktywnych ćwiczeń, które wspomagają rozwój umiejętności poznawczych, motorycznych i społecznych. Zadania zawarte w programie obejmują m.in. ćwiczenia z zakresu komunikacji, samodzielności, orientacji przestrzennej oraz rozumienia otoczenia. Dzięki temu narzędzie to wspiera wieloaspektowy rozwój osób z niepełnosprawnością intelektualną, dając im szansę na osiąganie kolejnych postępów.

Wersja demo pozwala na bezpłatne przetestowanie wybranych funkcji programu, umożliwiając zapoznanie się z jego możliwościami oraz różnorodnymi materiałami. Intuicyjny interfejs oraz kolorowa, angażująca oprawa graficzna sprawiają, że ćwiczenia są atrakcyjne i łatwe do zrozumienia, co ułatwia pracę z dziećmi i młodzieżą o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Zapraszamy do wypróbowania wersji demo, aby zobaczyć, jak mTalent Potrafię. Niepełnosprawność intelektualna może wspierać codzienną pracę z osobami o zróżnicowanych możliwościach intelektualnych.

Udostępnij post

Inne

artykuły

EdTool najlepszym oprogramowaniem e-learningowym na świecie! [EdTech Breakthrough Awards 2025]

2025-06-18

Kwota potrzeb oświatowych zastępuje subwencję oświatową. Zobacz, co się zmienia

2025-08-12

Łochów, 9.06, Konferencja ORE

2025-06-03