Premiera LogoTest 2 z okazji Europejskiego Dnia Logopedy

Ciężko wyobrazić sobie lepszy dzień niż dzisiejszy Europejski Dzień Logopedy, aby poinformować o premierze LogoTestu 2, czyli kontynuacji ogólnopolskiego projektu w postaci interaktywnego kwestionariusza wspomagającego ocenę sprawności narządów artykulacyjnych.

Tę informację zaczynamy jednak od życzeń skierowanych do wszystkich logopedów i terapuetów, którzy codziennie w pocie czoła pracują z dziećmi w ramach ich potrzeb. Życzymy Wam wszystkiego najlepszego, samych sukcesów i owocnych terapii!

Mamy nadzieję, że w tym ostatnim szczególnie pomocny będzie LogoTest 2, który powstał jako kontynuacja wyjątkowo popularnego ogólnopolskiego projektu do przesiewowych badań logopedycznych. W oparciu o sugestie użytkowników oryginalnego LogoTestu (za które bardzo dziękujemy i zachęcamy do nadsyłania kolejnych) powstała druga część tego narzędzia, która skupia się na ocenie sprawności narządów artykulacyjnych w postaci interaktywnego kwestionariusza.

Z okazji dzisiejszego święta udostępniamy całą zawartość LogoTest 2 bezpłatnie. Serdecznie zachęcamy do wypróbowania i korzystania! Całość dostępna jest pod adresem:

Udostępnij post

Inne

artykuły

Kup nowoczesne pomoce edukacyjne w ramach dofinansowania Aktywna Tablica 2024 [szkoły ponadpodstawowe]

2024-04-22

Kraków, 25-26.04, Forum Bliżej Przedszkola

2024-04-22

„Uczelnie coraz bardziej dostępne” – poznaj ofertę Learnetic dla szkół wyższych

2024-06-14