Polsko-brytyjskie forum nauki w Londynie

Mamy przyjemność ogłosić, iż 20 września przedstawiciele Learnetic będą do dyspozycji gości 2 polsko-brytyjskiego forum naukowego, który odbędzie się w Londynie. Tegorocznym tematem przewodnim będą „Kobiety w STEM”. Wydarzenie jest organizowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu, Ambasadę Polski w Londynie, Ambasadę Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii w Warszawie oraz Brytyjską Sieć Innowacji i Nauki. Więcej informacji na naszej stronie anglojęzycznej oraz na stronie wydarzenia.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Nowy Tomyśl, 17-18.04, KASSK

2026-04-14
Multimedialne programy dla szkół do nauki matematyki

Matematyka Teoria i Praktyka. Narzędzie, które pracuje na Twój sukces (i wolny czas)

2026-04-22
jak wprowadzić technologię w przedszkolu bez przebodźcowania

Higiena cyfrowa od najmłodszych lat. Jak mądrze wprowadzać technologię na zajęciach?

2026-05-25