Piąta edycja Podlaskich EDUinnowacji [Mońki, 19-20 października]

Z przyjemnością informujemy, że w trakcie tegorocznej edycji Podlaskich EDUinnowacji będą obecni przedstawiciele naszej firmy, a wraz z nimi wyjątkowi nauczyciele z Niepublicznej Szkoły Podstawowej dla Dzieci z Autyzmem „Barwa”, którzy przygotowali wystąpienie o swojej przygodzie z zestawami LaboLAB: Szkolne Laboratoria.

W trakcie dwóch dni Podlaskich EDUinnowacji uczestnicy będą mogli wziąć udział w licznych prelekcjach, warsztatach i zapoznać się z nowymi rozwiązaniami dla szkolnictwa. Konferencji towarzyszyć będzie również część wystawiennicza. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie przedstawiciele naszej firmy będą opowiadać o możliwościach nowoczesnej edukacji wykorzystującej zasoby cyfrowe i interaktywne, a także przedstawiać wszystkie nasze produkty.

Pierwszego dnia konferencji o godz. 9:15 odbędzie się wystąpienie nauczycieli z Niepublicznej Szkoły Podstawowej dla Dzieci z Autyzmem „Barwa” zatytułowane „Edukacyjny projekt filmowy w niezwykłej szkole”. Nauczyciele i dzieci z tej szkoły wzięli udział w naszym konkursie „Nakręć się na eksperymenty – szkolny konkurs LaboLAB” i osiągnęli świetny wynik, zajmując czwarte miejsce i zdobywając sympatię i popularność wśród głosujących.

Piąta edycja Podlaskich EDUinnowacji odbędzie się w dniach 19-20 października w Mońkach.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Learnetic S.A. partnerem Cyfrowego Dialogu! Pierwsze wspólne wydarzenie już za nami!

2024-04-08

Stwórz nowoczesną ekopracownię dzięki dofinansowaniu rzędu nawet 70 000 zł!

2024-05-09

Wypróbuj pierwszy mTalent w języku angielskim!

2024-06-19