Pakiety mTalent? Czym się różnią od pojedynczych programów?

Programy z serii mTalent dostępne są nie tylko w formie pojedynczych pudełek, ale też specjalnie przygotowanych pakietów (zwanych pakietami ekspert), w których użytkownik znajdzie dwa dobrane do siebie tematycznie programy lub dwie części programu z tego samego cyklu, a także dodatkową zawartość dostępną wyłącznie w wersji pakiet ekspert.

Pakiety mTalent to imponująca baza ćwiczeń, kompleksowe podejście do terapii, a także najkorzystniejsza opcja dla każdego nauczyciela i terapeuty, który chce wprowadzić do swojej pracy interaktywne materiały edukacyjne. 

W ramach dotychczas wydanych programów mTalent dostępne są cztery pakiety:

Pakiety mTalent to przede wszystkim niższa cena oraz gratisowa zawartość. Każdy pakiet zawiera dwa programy, których osobny zakup jest zwyczajnie droższy. Dodatkowo w przypadku pakietów ekspert dodawane są bezpłatne bonusy. W przypadku Pakietu Percepcja Wzrokowo-Słuchowa jest to zestaw wydrukowanych kart pracy. Natomiast w Pakiecie Zajęcia Logopedyczne poza wydrukowanymi kartami pracy znajduje się także zestaw multimedialnych ćwiczeń i gier „Logo-Zabawnik”.

Pozostałe aspekty programów mTalent nie ulegają w przypadku pakietów ekspert żadnym zmianom. Programy dostępne są na zasadzie bezterminowej i wielostanowiskowej licencji, a praca z nimi opiera się głównie na platformie edukacyjnej. Dzięki czemu nie trzeba ich instalować, co pozwala na korzystanie z nich z praktycznie dowolnego urządzenia.

Co ważne, każdy z programów mTalent, w tym oczywiście każdy z zestawów ekspert, może zostać kupiony przez szkoły podstawowe w ramach dofinansowania Aktywna Tablica 2020-2024. Więcej o dofinansowaniu znajdziesz na stronie www.aktywnatablica2.pl.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Sprawdź najnowsze demo i przygotuj się na premierę programu mTalent ADHD 

2023-10-10
ekonferencja

Rzeszów, 11.10.2023, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2023-10-02

Gdynia, 7.12, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2023-11-20